Kaczorowska reklamuje suplementy dla ciężarnych. W komentarzach burza. "Proponuję odstawić chemię i jeść warzywa". Odpowiedziała

Agnieszka Kaczorowska zamieściła na swoim Instagramie sponsorowany wpis. Tym razem zareklamowała witaminy w tabletkach, a internauci wytknęli jej, że niepotrzebne truje się chemią, gdy wystarczy po prostu zdrowo się odżywiać.

Agnieszka Kaczorowska już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Przypomnijmy, że tą jakże radosną nowiną gwiazda podzieliła się ze swoimi obserwatorami dokładnie w Sylwestra. To wówczas zamieściła w sieci uroczy wpis, pokazując tym samym ciążowy brzuszek. Od tamtej pory Kaczorowska aktywnie udziela się w kwestiach parentingowych. Założyła nawet kanał na portalu YouTube właśnie o tej tematyce i chętnie za pośrednictwem mediów społecznościowych reklamuje również produkty dla kobiet w ciąży, co też ponownie niedawno uczyniła. 

Zobacz wideo

Agnieszka Kaczorowska reklamuje suplementy dla ciężarnych

Aktorka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, które szybko okazało się sponsorowanym wpisem. Gwiazda bowiem zareklamowała suplementy, które zarówno jej, jak i dziecku mają dostarczać odpowiednią ilość witaminy D. Post Kaczorowskiej nie spodobał się części internautów, którzy przede wszystkim zarzucili jej, że w ostatnim czasie każdy z jej wpisów jest sponsorowany. Inni natomiast wytknęli jej, że nieprawidłowo dba o swoją dietę, gdyż zamiast przyjmować suplementy, powinna po prostu zdrowo się odżywiać. 

Proponuję odstawić chemię i jeść warzywa i owoce, tam jest cała masa witamin.
A w składzie: dwutlenek tytanu, skrobia modyfikowana. Sam syf, jak można takie coś brać, tym bardziej w ciąży.
Proponuję Pani i wszystkim czytającym kobietom w ciąży odstawić sztuczne tabletki i przerzucić się np. na soki warzywne lub wszelakiego rodzaju koktajle. Polecam również kiszonki, nic tak nie zadba i jelita jak one - czytamy w komentarzach.

Do dyskusji włączyła się również i sama zainteresowana, czyli Agnieszka Kaczorowska, która próbowała tłumaczyć swoje zachowanie.

 Będzie trudno znaleźć witaminę D w owocach i warzywach, a słońca nie tak wiele w naszym klimacie - napisała w odpowiedzi na zarzuty internautów.

W tym przypadku zgodzicie się z internautami, czy jednak staniecie po stronie Agnieszki Kaczorowskiej? 

DH

Więcej o:
Komentarze (20)
Agnieszka Kaczorowska reklamuje suplementy dla ciężarnych na Instagramie. W komentarzach burza. "Proponuję odstawić chemię i jeść warzywa"
Zaloguj się
 • Gość: asd

  Oceniono 34 razy 32

  "Pytacie mnie czasem, jakie suplementy przyjmować w ciąży" - dziecko, kto o takie rzeczy pyta Ciebie, a nie lekarza? Reklama tak mało subtelna, że aż strach.

 • Gość: Jo

  Oceniono 21 razy 21

  Każda która zajdzie w ciążę robi z tego biznes...taka prawda. Kaczorowska wielką 🌟 nie jest ... I jest tak irytująca że aż dziwię się kto ją obserwuje na Instagramie...

 • Gość: Hg

  Oceniono 11 razy 11

  Sami sobie hodujecie tych ekspertów od siedmiu boleści, zamiast śledzić taka na Instagramie czy gdzie tam jeszcze zacznijcie zyc na prawdę swoim.zyciem a nie takiej ... która sama tego świństwa nie weźmie do ust ale wam będzie wciskać kit że bez tego wasze dziecko będzie gorsze.

 • gazkom

  Oceniono 11 razy 11

  "...udziela się w kwestiach parentingowych."
  I miss so much old school Polish words. Like for example "rodzicielski" :(

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 11

  Ojj pani Kaczorowska żal mi się robi od czytania takich głupot.Niech Pani skład poczyta i zobaczy Pani czy to truje,czy leczy.Masakra jakaś ,nie wszyscy na szczęście są głupolami.

 • Gość: Gres

  Oceniono 13 razy 9

  Ona by ci.pą machała na lewo i prawo, żeby tylko zabłysnąć. Pusta dzida.

 • Gość: A.

  Oceniono 9 razy 9

  Czy jest w życiu Pani Agnieszki coś, czego nie wystawi na sprzedaż....

 • Gość: gość kobieta

  Oceniono 4 razy 4

  Przecież ci wszyscy celebryci zareklamują obojetnie co byle by kasa się zgadzała.A ona ma duże parcie na szkło, jk nie ślub, to ciążą teraz suplementy, kolejno będie wózek, mebelki ciuszki a potem program tv o dzieciach i super mamach.

 • Gość: Olka

  Oceniono 2 razy 2

  Śmieszne xd kobiety zachodzą w ciążę i rodzą dzieci od zawsze ale dopiero w XXIw zrobili z tego nie lada osiągnięcie, jakby ta pseudo celebryta półbogiem była co najmniej... swoją drogą nie chciałabym żeby moi rodzice robili na mnie biznes zanim jeszcze się urodziłam. Dziwne czasy ....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX