Kaczorowska reklamuje suplementy dla ciężarnych. W komentarzach burza. "Proponuję odstawić chemię i jeść warzywa". Odpowiedziała

Agnieszka Kaczorowska zamieściła na swoim Instagramie sponsorowany wpis. Tym razem zareklamowała witaminy w tabletkach, a internauci wytknęli jej, że niepotrzebne truje się chemią, gdy wystarczy po prostu zdrowo się odżywiać.

Agnieszka Kaczorowska już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Przypomnijmy, że tą jakże radosną nowiną gwiazda podzieliła się ze swoimi obserwatorami dokładnie w Sylwestra. To wówczas zamieściła w sieci uroczy wpis, pokazując tym samym ciążowy brzuszek. Od tamtej pory Kaczorowska aktywnie udziela się w kwestiach parentingowych. Założyła nawet kanał na portalu YouTube właśnie o tej tematyce i chętnie za pośrednictwem mediów społecznościowych reklamuje również produkty dla kobiet w ciąży, co też ponownie niedawno uczyniła. 

Zobacz wideo

Agnieszka Kaczorowska reklamuje suplementy dla ciężarnych

Aktorka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, które szybko okazało się sponsorowanym wpisem. Gwiazda bowiem zareklamowała suplementy, które zarówno jej, jak i dziecku mają dostarczać odpowiednią ilość witaminy D. Post Kaczorowskiej nie spodobał się części internautów, którzy przede wszystkim zarzucili jej, że w ostatnim czasie każdy z jej wpisów jest sponsorowany. Inni natomiast wytknęli jej, że nieprawidłowo dba o swoją dietę, gdyż zamiast przyjmować suplementy, powinna po prostu zdrowo się odżywiać. 

Proponuję odstawić chemię i jeść warzywa i owoce, tam jest cała masa witamin.
A w składzie: dwutlenek tytanu, skrobia modyfikowana. Sam syf, jak można takie coś brać, tym bardziej w ciąży.
Proponuję Pani i wszystkim czytającym kobietom w ciąży odstawić sztuczne tabletki i przerzucić się np. na soki warzywne lub wszelakiego rodzaju koktajle. Polecam również kiszonki, nic tak nie zadba i jelita jak one - czytamy w komentarzach.

Do dyskusji włączyła się również i sama zainteresowana, czyli Agnieszka Kaczorowska, która próbowała tłumaczyć swoje zachowanie.

 Będzie trudno znaleźć witaminę D w owocach i warzywach, a słońca nie tak wiele w naszym klimacie - napisała w odpowiedzi na zarzuty internautów.
 

W tym przypadku zgodzicie się z internautami, czy jednak staniecie po stronie Agnieszki Kaczorowskiej? 

DH