Doda znów wbija szpilę Rozenek? Komentuje jej ostatnią wpadkę. "To obciach"

Małgorzata Rozenek-Majdan została niedawno oskarżona o plagiat. Dziś to Doda komentuje, jaki ma stosunek do kopiowania kreacji znanych projektantów. Czy tym samym gwiazda ponownie chciała dopiec Małgosi? Wiele na to wskazuje.

Małgorzata Rozenek-Majdan pojawiła się na Balu Dziennikarzy w spektakularnej sukni projektu Roberta Czerwika. Z pewnością już wtedy wiedziała, że o tej kreacji w mediach będzie naprawdę głośno. Ciekawe tylko, czy zdawała sobie sprawę, że na ten rozgłos wpływie głównie fakt, iż suknia zostanie potraktowana jako plagiat. Przypomnijmy, że ta jakże oryginalna kreacja wyglądała bardzo znajomo, gdyż niemal identyczną miała na sobie Ciara w 2016 roku.

Małgorzata Rozenek, Ciara w 2016 rokuMałgorzata Rozenek, Ciara w 2016 roku WBF / EAST NEWS

Powyższe porównanie natychmiast ucięło wszelkie spekulacje. Suknie zostały uszyte z innych materiałów, ale poza tym trudno dostrzec między nimi różnice. 

Zobacz wideo

Głos w sprawie plagiatowania kreacji zabrała niedawno także i Doda. Jak powszechnie wiadomo, obie panie raczej za sobą nie przepadają, więc możemy wnioskować, że komentując te modowe wpadki polskich gwiazd, miała ona na myśli właśnie Małgosię. 

Doda ostro o plagiatach sukienek: To obciach

Co ciekawe, w rozmowie z portalem Plejada.pl, Doda już na samym początku przyznała, że jej również zdarzało się odtwarzać kreacje zagranicznych projektantów, a zwłaszcza wtedy, gdy nie miała pieniędzy na oryginały. 

Jak nie miałam pieniędzy, to zdarzało mi się odtwarzać jakieś kreacje, o których marzyłam w tańszej wersji. Kiedy te pieniądze zarobiłam, to raczej inwestuję w projektantów, którzy mają cudowne pomysły bądź ciuchy, na które mnie stać - wyznała w rozmowie z Plejadą.

Następnie Dorota pozwoliła sobie również na mały przytyk w stronę gwiazd.

Jak jej [gwiazdy - przyp. red.] nie stać na oryginał to nie obciach. Każdy ma prawo marzyć i się fajnie czuć. Ale jeżeli ją stać, to trochę obciach - dodała.

Czyżby wypowiadając te słowa, Dorota miała na myśli właśnie Małgorzatę Rozenek-Majdan i jej kreację z Balu Dziennikarzy? Tę opinie pozostawiamy już Wam. 

DH

Więcej o:
Komentarze (67)
Doda znów wbija szpilę Małgorzacie Rozenek-Majdan? O plagiacie sukienek mówi jasno. "To obciach"
Zaloguj się
 • Gość: Oburzonykolo

  Oceniono 22 razy 16

  Nie ważne kto ma rację. Ostatnio tyle Doda mówiła o hejcie w sieci, organizowała koncert przeciw nienawisci. A teraz powodem sporu głupia sukienka. Przedszkola

 • Gość: gg

  Oceniono 21 razy 11

  Powiedział ta, co plagiatem i kopiowaniem całe życie jedzie:))))

 • Gość: gosc

  Oceniono 25 razy 11

  malgonia ma wszystko udawane,sztuczne lub skopiowane,cala jest juz przerobiona na kogos innego,Radoslaw ma sztuczne wlosy,instagramowe sztuczne,pozowane zycie,podrabiane perfumy,szpanowanie ciuchami i samochodami,ktore dostaja w prezencie,a moze ich nie stac?wakacje tez w wiekszosci maja sponsorowane,dlatego jada nie kiedy sa ferie a po

 • Gość: ,gfrds

  Oceniono 30 razy 10

  i tyle w temacie poprawy wizerunku dody. Zawistna baba nie może Radzia odpuscić. Ale dla niej nie jest obciachem miec wyrok.

 • Gość: ja

  Oceniono 14 razy 10

  Obciach jest tak czy inaczej. Jak Cię nie stać, to kupuj w sieciówkach lub uszyj u krawcowej coś swojego lub jej pomysłu a nie kradnij czyjś.

 • Gość: Katarzyna

  Oceniono 11 razy 9

  Doda powinna ugryść się w język. Dla mnie to obciach komentować i atakować skoro niedawno nawoływała do walki z nienawiścią . Wstyd Doda!!

 • Gość: mania

  Oceniono 8 razy 6

  odezwała się ta, która przez lata była królową podróbek, kopii i falsyfikatów, która przez lata była synonimem obciachowych kopii !!!!

 • Gość: Tomasz

  Oceniono 6 razy 6

  Doda zapomiała jak to na the voice of poland wykonywała premierowo swoja piosenke i miała obcich bo ubrała plagiat sukienki Rhianny ten sam krój i nawet ten sam biały kolor

 • Gość: MD

  Oceniono 16 razy 6

  A , jak to się ma , do koncertu przeciw "nienawiścj".
  Coś Pani Dorotka pomyliła......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX