Jakim ojcem jest Dowbor? Koroniewska wyjawiła ich "podział ról". "Mąż wymyśla najfajniejsze zabawy". Jej zadania są zupełnie inne

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor uchodzą za wzorowych rodziców, którzy strzegą prywatności swoich pociech. Aktorka w rozmowie z Plotkiem zdradziła, jakim ojcem jest jej mąż.
Zobacz wideo

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska w zeszłym roku kolejny raz zostali rodzicami. Mając już 9-letnią córkę Janinę, powitali wówczas na świecie drugą pociechę, Helenkę. Mimo że obydwoje są niezwykle zapracowanymi osobami, na pierwszym miejscu zawsze stawiają rodzinę. Jak udaje się się im pogodzić rodzicielstwo z karierą?

Joanna Koroniewska o macierzyństwie i Macieju Dowborze

Podczas imprezy promującej wiosenną ramówkę Polsatu rozmawialiśmy z Joanną Koroniewską. Aktorka wyraźnie podkreśliła, że macierzyństwo jest najtrudniejszą z jej dotychczasowych ról. Jednocześnie dodała, że nie wyobraża sobie lepszego ojca niż Macieja Dowbora.

Nie może być tak, że dzieci znają swoich rodziców tylko ze szklanego ekranu. Tak bym nie chciała. Maciej Dowbor jest fantastycznym ojcem dlatego, że nie wchodzimy sobie w paradę i każde z nas ma swoją rolę w życiu. W jego ojcostwie ujmuje mnie niezwykła kreatywność. Mój mąż wymyśla najfajniejsze zabawy, ja zajmuję się bardziej przyziemnymi kwestiami. Cieszę się z takiego podziału - powiedziała Joanna Koroniewska w rozmowie z Plotkiem.

Aktorka odniosła się także do częstych pytań na temat braku upubliczniania zdjęć swoich dzieci.

Nie pokazujemy dzieci publicznie, bo mają prawo same o tym decydować. Nie chcemy ich do niczego zmuszać. Od samego początku uczymy je, że aby w życiu coś osiągnąć, trzeba samemu na to zapracować - dodała aktorka.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Obejrzyj całą rozmowę z Joanną Koroniewską.

AD