Koroniewska zachwyciła na ściance. Dowbor pokazał na Instagramie, jak wyglądała PRZED imprezą. Na reakcję nie czekał długo

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wtorkowy wieczór spędzili na imprezie ramówkowej Polsatu. Oboje wyglądali świetnie i dobrze się bawili. Na Instagramie pokazali też, jak wyglądały przygotowania do tego eventu.
Zobacz wideo

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor we wtorek wieczór pojawili się na wiosennej ramówce Polsatu. Oboje prezentowali się fenomenalnie.

Najbardziej zachwyciła oczywiście stylizacja Koroniewskiej. Aktorka na tę okazję wybrała suknię w kolorze pudrowego różu, która dzięki mocnemu wcięciu pięknie podkreśliła jej nogi. Góra kreacji była skromniejsza - biały, modny w tym sezonie półgolf zasłonił dekolt Koroniewskiej. Aktorka zestawiła kreację z ciekawymi dodatkami - torebką w kolorze miedzi i jasnymi, odkrytymi sandałami na szpilce. 

Maciej Dowbor zdradza sekret Joanny Koroniewskiej

Świeży wygląd aktorki to zasługa wielu przygotowań. Maciej Dowbor nie mógł się powstrzymać i przed balem pokazał, jak on i jego żona szykują się na wielkie wyjście. Na jego Instagramie znalazła się fotografia z domowego SPA, jakie urządzili sobie w domu. Nie obyło się oczywiście bez charakterystycznego dla prezentera poczucia humoru. 

Państwo Dowborowie podczas zabiegów upiększająco-odmładzających. Ząb czasu sprawił, że zwykłe wyjście na służbowy evencik zamienia się złożony proces przygotowań - śmiał się.
 

Koroniewska nie pozostała obojętna na te słowa i szybko zripostowała. 

Panie Dowbor, zrobiłam to zdjęcie, myśląc, że kiedyś się z niego pośmiejemy i nie zdążyłam się ogarnąć, a tu proszę - od razu wrzucasz nas na sociale. No cóż ogarnę to, udając, że mam dystans. Ale ten „ząb czasu” to jednak mógłbyś sobie już darować - napisała. 

Fani komentują post Dowbora i Koronowskiej

Internauci byli zachwyceni poczuciem humoru Dowbora i Koroniewskiej. Nic więc dziwnego, że pod zabawnymi wpisami na ich Instagramie pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. 

Jesteście niemożliwi.
Best couple ever.
Z Wami zawsze jest wesoło.
Uwielbiam Was za ten dystans - pisali.

AG