Internauta kpi z Macieja Dowbora. Prezenter nie zareagował, zrobiła to za niego żona. "Casting na Wodziankę muszę zrobić"

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska nie przestają żartować ze zdjęć, które z ukrycia zrobił jej paparazzi. Aktorka kpi też z komentarzy na ten temat.

Joanna Koroniewska znalazła się niedawno na stronach tabloidu. Zdjęcie wracającej z zakupów aktorki zostało opatrzone nagłówkiem "Targa wodę dla Dowbora". Maciej Dowbor  w w zabawny sposób już skomentował tę kuriozalną sytuację. Teraz obśmiała ją również Joanna Koroniewska. 

Zobacz wideo

Joanna Koroniewska z celna ripostą

Maciej Dowbor zamieścił właśnie na Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak ćwiczy. W opisie pod fotografią nie ukrywał również, jak napięty jest jego grafik, a przez to jak bardzo jest zmęczony. 

Czasem sam się zastanawiam, jak udaje mi się spiąć ten harmonogram. Od rana próby, w międzyczasie przymiarki, golenie długiej brody, a za chwilę live. Szkoda tylko, że w tym napiętym planie zabrakło czasu na obiad - narzekał prezenter. 
 

Pod fotografią pojawiło się wiele komentarzy. W tym jeden nieco złośliwy (lub żartobliwy - jak kto woli). 

A wodę chociaż żona doniosła? - napisał jeden z internautów.

Dowbor nie zdążył jednak zareagować na te słowa. Zrobiła to za niego jego żona. 

No niestety, żonka targa, ale w innym mieście - odparowała Koroniewska. 

Komentarz Joanny KoronowskiejKomentarz Joanny Koronowskiej Fot. maciej_dowbor/Instagram

Ale to jeszcze nie wszystko. Jeden z internautów zaoferował pomoc Dowborowi w przyniesieniu wody. Wtedy Koroniewska znów zażartowała. 

Wow! Spoko, ale ja najpierw online casting na Wodziankę muszę zrobić - ironizowała. 

Komentarz Joanny KoroniewskiejKomentarz Joanny Koroniewskiej Fot. maciej_dowbor/Instagram

Ciekawi jesteśmy, jak szybko żart o wodzie znudzi się Dowborowi i Koroniewskiej. Póki co, jak widać, sprawia im dużo frajdy. W sumie... nam też!

AG