Maciej Dowbor dla Joanny Koroniewskiej zrobi wszystko. Rok temu wybiegł z Telekamer, bo... jego żona zaczęła rodzić [TYLKO U NAS]

Maciej Dowbor w zeszłym roku został po raz drugi tatą. Podczas rozdania Telekamer wybiegł z gali, aby być blisko żony, która dopiero co urodziła. Prezenter wspomina tamtą sytuację.
Zobacz wideo

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska w zeszłym roku kolejny raz zostali rodzicami. Mając już 9-letnią córkę Janinę, powitali na świecie drugą pociechę, Helenkę. Aktorka pochwaliła się wtedy tą wspaniałą nowiną na swoim profilu na Instagramie. Napisała, że dzidziuś jest już z nimi w domu:

Marzenia się spełniają. Mała Księżniczka jest już z nami w domu. Zdrowa i bezpieczna. Spełniając tym samym największe marzenie swojej starszej Siostry. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam zrealizować to marzenie a także tym, którzy trzymali mocno kciuki.

Okazuje się, że było to tego samego dnia, kiedy miała miejsce gala rozdania Telekamer "Tele Tygodnia". Maciej Dowbor pojawił się na tym wydarzeniu, jednak po chwili wybiegł. Teraz wiemy, że po prostu chciał być blisko żony i córeczki:

Pamiętam, że rzeczywiście byłem bardzo krótko. Wpadłem i wypadłem. Na pewno było to związane z sytuacją bezpośrednio przed lub po porodzie. Nie jestem w stanie sobie przypomnieć, kiedy dokładnie były Telekamery. Natomiast rzeczywiście teraz sobie właśnie uświadomiłem, że w tym roku mam szansę udzielić te wszystkie wywiady, wziąć udział w tej całej celebrze, która jest po, a wtedy tej możliwości nie miałem.

ZOBACZ: Telekamery 2019 rozdane. Oto wszyscy laureaci. Niektórzy to spore zaskoczenie

Prezenter telewizyjny opowiedział również, jak to jest być ojcem. Wyznał, że dla niego żona i dzieci są priorytetem. Dlatego chce być obecny w najważniejszych momentach w życiu Joanny oraz dwóch córek, ponieważ gdyby coś go ominęło, to byłaby to dla niego duża strata.

Ja jestem już podwójnym ojcem, więc znam to uczucie od wielu, wielu lat, ale to w ogóle nie o to chodzi. Są w życiu rzeczy ważne i ważniejsze. Pojawienie się kolejnego dziecka dla normalnego rodzica jest rzeczą priorytetową. Chociaż, oczywiście, też wiem, że są takie zawody, takie sytuacje w życiu, kiedy ludzie z różnych przyczyn nie są w stanie być w tych najważniejszych momentach. Bardzo im współczuję, bo jednak jest to duża strata.

Słowa Maciej Dowbora o tacierzyństwie i poświęceniu dla rodziny są naprawdę imponujące!

JP

Więcej o: