Dowbor pokazał zdjęcie z sylwestra. "Chłopcy się zgubili". Na reakcję Koroniewskiej nie trzeba było długo czekać

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor od pewnego czasu dogryzają sobie w mediach społecznościowych. Aktorka po raz kolejny w humorystyczny sposób skomentowała wpis prezentera.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor rzadko udzielają wywiadów i niechętnie dzielą się swoim życiem prywatnym, przez co jeszcze do niedawna, wydawali się być dla swoich fanów nieco... niedostępni. 

Jednak na przestrzeni ostatnich miesięcy ich wizerunek uległ znaczącej metamorfozie. Przede wszystkim (zarówno Dowbor jak i Koroniewska) aktywnie udzielają się na Instagramie. Swoimi "osobistymi" rozmowami rozbawiają całe rzesze internautów. I tak też było i tym razem.

Joanna Koroniewska żartuje z Macieja Dowbora

Na profilu Macieja Dowbora pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje wraz z Maciejem Rockiem i Grzegorzem Hyżym.

Chłopcy się zgubili na koncercie. Na szczęście mamy identyfikatory z ważną informacją, kto jest naszym opiekunem - podpisał zdjęcie, na którym wszyscy trzej mają przyklejone kartki z imionami swoich partnerek.
 

Na reakcję Koroniewskiej nie trzeba było długo czekać. 

Jakby na to nie patrzeć ta plakietka z MOIM imieniem na wątłej piersi męża mego niejako wyrwała mnie znowu do publicznej wypowiedzi. Dobrze, że dzięki mediom społecznościowym mamy przynajmniej jakiś kontakt. No cóż, smutny jest los siwego pana po 40-tce, który każdy swój wolny wieczór musi obfotografować i uwiecznić jakimś złośliwym zdjęciem - napisała Koroniewska.
Dobrze, że tym razem znam Panów z obrazka, a przede wszystkim znam ich Żony, więc o dalszą część wieczoru jestem spokojna. Pracuj, pracuj tam dzielnie, bo się super przeceny zaczęły na zagranicznych stronach, a ja wciąż z euro na polskie jak liczę to się gubię. Aha, trzymam kciuki chłopaki, żebyście się w tym mieście całkowicie nie zagubili - dodała.
 

Reakcja internautów także była natychmiastowa. 

To takie piękne. To, co Pani napisała oczywiście - czytamy. 
Hit po prostu. Uśmiałam się. Uwielbiam Was! Z takimi tekstami od razu mi weselej. 
Padłam ze śmiechu.
Uwielbiam to wasze poczucie humoru.

My także kochamy ich za ten dystans!

MM

Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.