Koroniewska chwali się powodzeniem, a Dowbor ripostuje. "Chuda, po 40tce, z dwójką dzieci?!". Oni to mają poczucie humoru

Joanna Koroniewska dodała post "dla swoich adoratorów". To wpis ku przestrodze. Jej mąż zareagował w zabawny sposób.

Joanna Koroniewska z okazji Międzynarodowego Dnia Pocałunku dodała zdjęcie, na którym całuje męża. Fotografię opatrzyła dodatkowo opisem, w którym zwraca się do adoratorów, którzy od kilku dni składają jej różne propozycje.

Joanna Koroniewska apeluje do swoich adoratorów

Publikuję je z absolutną premedytacją, ponieważ po moim ostatnim "bywaniu" na salonach, a właściwie jednym wyjściu - otrzymuję od płci przeciwnej dość sporo podejrzanych, aczkolwiek bardzo kuszących propozycji. Z drugiej strony postać ze zdjęcia wyklucza jakiekolwiek moje bliższe relacje z innymi mężczyznami - no chyba, że ktoś bardzo chciałby konfrontacji z @maciejdowbor_totalneporuszenie. Ale nie polecam - bo to wysportowany duży byk - 190 cm i z 90 kg żywej wagi, znany ze swojego porywczego charakteru - a do tego jeszcze dość szybko biega więc trudno będzie mu uciec - żartowała aktorka. 

Wpis Koroniewskiej nie umknął jej mężowi. Maciej Dowbor kolejny raz udowodnił, że ma dużo dystansu do siebie i żony. Postanowił odpowiedzieć na apel żony i również dodał post.

Kategorycznie protestuję. Moja Szanowna Małżonka @joannakoroniewska nieco się zagalopowała. Ja rozumiem, że miłość, że Dzień Pocałunku i ten tego. Ale jak śmiała zdradzić czułe i szczególnie tajne dane. Wzrost jeszcze przełknę, ale WAGA!? Skandal. Pomijając, że to nie prawda, jest 89,5 - poza tym na zimę nieco tyję, to naturalne w naszym klimacie. No i ten porywczy charakter!? To wyraźne nadużycie. Co najwyżej czasem się zdenerwuję na jakiegoś kierowcę, ale to przecież nic nadzwyczajnego - odpowiedział żartobliwie małżonce.

Dowbor zwrócił się także do adoratorów Koroniewskiej. Tutaj również wykazał się poczuciem humoru.

A do absztyfikantów mojej małżonki mam krótki komunikat! Ja rozumiem, że Waszym zdaniem taka kobitka, co sprawnie targa wodę to czysty skarb, ale chuda, po 40tce, z dwójką dzieci?! Kto by się chciał pakować w taki temat? - zażartował.

Coś nam się wydaje, że tego związku nie uda się rozbić żadnemu absztyfikantowi! ;)

MT

Więcej o:
Komentarze (23)
Koroniewska chwali się powodzeniem, a Dowbor ripostuje. "Chuda, po 40tce, z dwójką dzieci?!". Oni to mają poczucie humoru
Zaloguj się
 • Gość: Oko

  Oceniono 24 razy 10

  No, boki zrywać! Jakie to śmieszne! Pewnie pisząc te "riposty" siedzieli na jednej kanapie...

 • Gość: Ala

  Oceniono 15 razy 9

  Ladna para...oby im sie !

 • Gość: ola

  Oceniono 10 razy 4

  Są cudni<3!

 • Gość: Julka

  Oceniono 9 razy 1

  Ehm ja już pamietam pana dowbora wzrok na mnie, jak pilnowałam swojej dwójki dzieci na dziecięcym placu rozrywki. Był z dziećmi i jakas starsza panią, pewnie babcia, przez cały tor nie przeszkadzało mu gapić się na mnie. Było to bardzo niezręczne wręcz chamskie. Najchętniej dałabym mu w ryj. Koroniewska bardzo lubie, podobno fajna z niej dziewczyna, ale on cham i prostak pewnie po mamusi. W światku reklamowym go znają... nie dość ze bierze kasę to potrafi zadzwonić po koszulki, spodenki, wszystko co majaaby się ubrać za darmoszkę.Śmiechy idą wśród pracowników agencji reklamowych i po stronie klienta

 • Gość: jan

  Oceniono 7 razy 1

  jasne, komplementy, a życie życiem. Zdrada oznacza, że komuś przyprawiono rogi! Kraśko dymał Rozenek starą purchawę, a ten koleś walił jakąś babę.....I co?Żałosne te wasze dziunie...i love!

 • Gość: Gość

  0

  Jego komentarz wcale nie jest śmieszny- wręcz urągający! Mój za taki komentarz już by był spakowany... Kobiety z dziećmi też są atrakcyjne!
  Inna sprawa, że małżonkowie powinni ze sobą rozmawiać a nie pisać po portalach...

 • Gość: Kto uwierzy?

  Oceniono 2 razy 0

  Taaaa... Ja na placu zabaw widziałam gapiącego się na mnie Brada Pita, a telefonu ode mnie nie chciał odebrać sam wielki Leonardo. Wiecie co? Takie historyjki to można opowiadać, tylko kto uwierzy? A opluć kogoś znanego, chowając się za nickiem, to każdy tchórz potrafi.

 • Gość: ciotka Jola

  0

  buziaki, jesteście śliczni))))))))))))))))))))))))))))))))

 • Gość: aleksa66

  0

  ~brzydal z wielkim zezem!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX