Joanna Koroniewska ma jedno postanowienie noworoczne. Nie wszystkim się ono spodobało

Joanna Koroniewska podzieliła się na Instagramie swoim postanowieniem noworocznym. Nie wszyscy poznali się na jej poczuciu humoru.

Nowy Rok to okazja do zmiany i tworzenia postanowień na kolejne miesiące. Także gwiazdy wykorzystują ten okres na wprowadzenie czegoś nowego w swoim życiu. Wśród nich znalazła się m.in. Joanna Koroniewska, która w dowcipny sposób opisała, czego zamierza unikać w 2019 roku.

Joanna Koroniewska ma postanowienie noworoczne

Aktorka obiecała swoim fanom, że nie będzie się nigdy chwalić swoimi wyjazdami. Jej postanowienie wynika z tego, że... cierpi oglądając zdjęcia z wypraw osób, które obserwuje na Instagramie.

Chyba normalnie zbojkotuję ten Instagram. Albo wszyscy przeze mnie obserwowani szusują na nartach, w pięknym śnieżnym anturażu, albo gdzieś na drugim końcu świata wygrzewają się w ciepełku. Kto cierpi razem ze mną?! Ręka do góry?! Już mam JEDNO JEDYNE postanowienie noworoczne - nigdy, przenigdy, się nie chwalić ŻADNYMI ABSOLUTNIE wyjazdami - po co innym ma być przykro? - napisała.

Większość dostrzegła żartobliwy charakter jej wpisu, jednak oczywiście zdarzyli się i tacy, którzy nie zrozumieli Koroniewskiej. W komentarzach pojawiły się więc niemiłe słowa:

Ale wy celebryci macie problemy - zarzuciła aktorce jedna z internautek.

Na co odpowiedziała jej żona Macieja Dowbora:

To nie problem droga pani, to żart. Ale rozumiem, że się w tej materii zdecydowanie różnimy - odpisała ugodowo.

Wśród komentujących znalazła się także aktorka Elżbieta Jędrzejewska, która próbowała pocieszyć koleżankę. Wytłumaczyła jej, że przez kompleksy ludzie chcą się pokazać z lepszej strony.

Asiunia, nie daj się sprowokować. Ludzkie kompleksy powodują, że zawsze chcemy pokazać, że mamy lepiej od innych. Więc jeśli pomyślisz ze współczuciem, to minie ci - zwróciła się do Koroniewskiej.
Co ty, kochana, żartowałam - zwróciła się do niej była gwiazda "M jak Miłość".

Biorąc pod uwagę to, że Joanna Koroniewska raczej chroni swojej prywatności, jej postanowienie ma spore szanse na realizację. A Wy jakie macie plany na 2019 rok?

AW

Więcej o:
Komentarze (8)
Joanna Koroniewska ma jedno postanowienie noworoczne. Nie wszystkim się ono spodobało
Zaloguj się
 • Gość: Ela

  0

  ja mam bardziej przyziemne postanowienia typu zdrowe jedzenie. brak słodyczy picie więcej mineralnej cisowianki a nie gazowanych napoi ale można i tak

 • Gość: kmjkoe

  0

  Ania Kowalczyk 27 39 Godzikowice Oława Wrocław

 • Gość: 88655

  Oceniono 10 razy 0

  A już myślałem że zamknie w końcu tę rozdziawioną paszcze i przestanie się kompromitować na fejsie.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 8 razy -2

  Ja też mam jedną prośbę noworoczną do tej Pani Koroniewskiej - niech zamknie w końcu tę ROZDZIAWIONĄ JAPĘ.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 9 razy -3

  Ktoś jej pomoże domknąć tę japę!?!?

 • Gość: babe

  Oceniono 8 razy -6

  Niech ida w koncu do dentysty, wiecznie ich zeby bola, ze tak je japy otwieraja?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX