Prokop zażartował na wizji z Ibisza. Dziennikarz pokazał, że ma dystans i odpowiedział: Udowadnia, że duży może więcej

Marcin Prokop zażartował z młodego wyglądu Krzysztofa Ibisza podczas gali Bestsellerów Empiku. Jak zareagował na te słowa dziennikarz?
Zobacz wideo

Tysiące osób uwielbiają Marcina Prokopa za jego poczucie humoru i sarkazm. Połączenie tego z prowadzeniem programów na żywo nie wszystkim wychodzi dobrze. Prezenterowi się to z reguły udaje. No, chyba że zalicza wpadkę taką, jak na minionej gali Bestsellerów Empiku, która była emitowana na antenie TVN-u.

Marcin Prokop zażartował na wizji z Krzysztofa Ibisza

Prokop poprowadził wyżej wspomnianą imprezę. Kiedy zapowiadał kategorię "literatura dla młodzieży", nie powstrzymał się od uszczypliwości w stronę Krzysztofa Ibisza.

Przed nami kolejna ciekawa kategoria. Kiedyś Kazik Staszewski powiedział o młodzieży takie słowa, że najbardziej u młodzieży wkurza go to, że już do niej nie należy. Na szczęście, podzielając tę refleksję, mam wrażenie, że takim odmładzającym eliksirem jest czytanie literatury dla nastolatków - czy to z nimi, czy samodzielnie, żeby wiedzieć, czy mogą później po to sięgnąć. Więc mam wrażenie, że mój kolega z Polsatu zaczytany jest po pachy. Młodziutki Krzysiu, pozdrawiam cię serdecznie - mówił Prokop.

Co na to obiekt żartu? W rozmowie z Plejadą Krzysztof odpowiedział Marcinowi.

Bardzo lubię Marcina, który udowadnia, że duży może więcej. A jeśli chodzi o literaturę, to przypomnę, że tenże duży Marcin napisał świetną, autobiograficzną książkę dla młodzieży pod tytułem "Longin". Jako grupa docelowa przeczytałem ją z zapartym tchem - powiedział Ibisz.

Warto zauważyć, że Prokop przy okazji zaliczył wpadkę - wypowiedział nazwę konkurencyjnej stacji podczas transmisji na żywo.

Dyrektor TVN pewnie nie był zadowolony...

KS

Więcej o:
Komentarze (40)
Prokop zakpił na wizji z Ibisza. Zaliczył też inną wpadkę
Zaloguj się
 • Gość: Effka

  Oceniono 61 razy 35

  Niech się Prokop nie nabija z Ibisza, bo sam jest nieźle obstrzyknięty botoksem. Czółko mu ani drgnie, jakąkolwiek by minę nie zrobił...

 • js08836

  Oceniono 19 razy 17

  Ibisz, Prokop ? Gdzie im tam do elokwencji Beaty Kempy czy Krychy Pawłowicz.

 • Gość: Gość Kama

  Oceniono 46 razy 12

  Jak ktoś kiedyś Temu dryblasowi przyłoży to dopiero zobaczy.Mnie osobiście te Jego zagrywki nie bawią, robi się nudny, a żarty niesmaczne.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 19 razy 11

  Prokop jest cienias.
  Szczególnie widać to podczas jego "przekomarzania się" z Dorotą Wellman.
  Nie dorasta jej do pięt.

 • Gość: Majowa

  Oceniono 23 razy 11

  Inteligentna, żartobliwa wymiana zdań. No ale trzeba ich skrytykować, bo jakże by inaczej.....

 • Gość: as

  Oceniono 53 razy 5

  Prokop to typowy prostak ktoremu wydaje sie, ze jest inteligentny i dowcipny. Niestety nie jest. Zenujacy typ.

 • Gość: Margaret

  Oceniono 6 razy 4

  Nie lubie Prokopa straszny bufon,przerywa ludziom w pol zdania,wydaje mu sie ze jest strasznie dowcipny i wszystkie rozumy zjadl,antypatyczny czlowiek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX