Jennifer Lopez zmienia się w kulturystkę? Kiedyś jej znakiem rozpoznawczym była krągła pupa, a dziś...

Jennifer Lopez od dawna zaliczana jest do grona najseksowniejszych gwiazd show-biznesu. Żeby wyglądać jeszcze lepiej, 50-letnia piosenkarka podjęła pewne wyzwanie. Pochwaliła się gorącymi zdjęciami!

Jennifer Lopez razem ze swoim partnerem postanowiła niedawno poddać się dziesięciodniowemu wyzwaniu, w którym zrezygnowała z cukrów i węglowodanów. Choć od lat ma nienaganną figurę, najwyraźniej zapragnęła wyglądać jeszcze lepiej. Ostatnio piosenkarka pochwaliła się zdjęciem, które przedstawia efekty pracy.

Zobacz wideo

Jennifer Lopez chwali się umięśnionym brzuchem

Niedawno piosenkarka i aktorka została przyłapana przez paparazzi w Miami. J.Lo przyjechała na siłownię, która jest częścią jej życia. Wokalistka nieprzypadkowo eksponowała swój umięśniony brzuch. Szybko okazało się, że uzależniona od ćwiczeń piosenkarka, jest na specjalnej diecie, która ma spalić tłuszcz do minimum.

Teraz Lopez opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie z dziewiątego dnia wyzwania. Efekt jest powalający!

 

Lopez zaprezentowała kaloryfer na brzuchu i ładnie zarysowane bicepsy. Patrząc na jej obłędne ciało, trudno wyobrazić sobie, że w tym roku skończy 50 lat. Jednak warto zwrócić uwagę na to, że artystka w wielu wywiadach podkreślała, że obecny wygląd zawdzięcza katorżniczym treningom.

Co ciekawe, do tej pory znakiem rozpoznawczym J.Lo była jej pupa. Jednak patrząc na jej tarkę na brzuchu, trudno stwierdzić, jaka część jej ciała jest teraz najbardziej seksowna.

AD