Meghan Markle żałuje, że poślubiła księcia Harry'ego? Nowa rola przytłacza ją coraz bardziej. "Czuje się odizolowana i samotna"

Meghan Markle nie radzi sobie z byciem księżną. Tak przynajmniej twierdzi jeden z brytyjskich dzienników. Żona księcia Harry'ego nie tak wyobrażała sobie życie na królewskim dworze.

Meghan Markle błyskawicznie podbiła serca Brytyjczyków. Na początku wydawało się, że rola księżnej bardzo odpowiada byłej aktorce. Niestety, ostatnio coraz częściej pojawiają się głosy, że żona księcia Harry'ego czuje się przytłoczona zasadami panującymi na królewskim dworze.

Zobacz wideo

Meghan Markle czuje się samotna

"Daily Mirror" dowiedział się, że pierwsze problemy u Meghan pojawiły się już podczas przymiarek sukni ślubnej. To właśnie wtedy miała się pokłócić po raz pierwszy z Kate Middleton, z którą obecnie jest skonfliktowana.

Cała sytuacja zaczęła ją przerastać, gdy w mediach pojawiły się doniesienia o konflikcie z księżną Kate. Pracownicy Pałacu powiedzieli jej wtedy, że nie wolno jej publicznie komentować żadnych informacji - powiedział informator gazety.

Brytyjskie media coraz częściej rozpisują się o narastającym konflikcie Meghan I Kate. Obydwie księżne pochodzą z dwóch różnych światów. Middleton doskonale odnajduje się w skostniałych dworskich protokołach. Natomiast żona księcia Harry'ego jest zwolenniczką nowoczesnego podejścia. Trudno się jej pogodzić z tym, że nie może brylować na salonach. Markle ma również opinię nieznośnej księżnej, z którą nikt z personelu nie chce współpracować.

Niedawno wyszło na jaw, że osamotniona Meghan Markle założyła fikcyjne konto na Instagramie. W ten sposób chciała obserwować swoich dawnych znajomych. Niestety, szybko pożałowała tej decyzji.

Dotarło do niej, jak złą ma prasę i zamknęła konto tuż przed świętami Bożego Narodzenia, żeby chronić swoje zdrowie psychiczne. Czuła się wtedy odizolowana i samotna - napisał "Daily Mirror".

Miejmy nadzieję, że Meghan Markle z czasem pogodzi się z nową rolą. Być może narodziny jej pierwszego dziecka to zmienią?

AD

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.