"Ona tańczy dla mnie" w jednym z seriali Netflixa! Miny bohaterów mówią same za siebie

Zespół Weekend od kilku sezonów jest w czołówce najpopularniejszych wykonawców disco polo. Postanowił to wykorzystać Netflix w serialu "Przyjaciele z uniwerku".

Radek Liszewski to dziś czołowa gwiazda sceny disco polo. Dzięki piosence "Ona tańczy dla mnie" lider zespołu Weekend stał się prawdziwą gwiazdą w świecie muzyki i show-biznesu. Jednak zaskoczyło nas to, że twórcy serialu "Przyjaciele z uniwerku" postanowili sięgnąć po repertuar polskiej grupy.

Zobacz wideo

Zespół Weekend w serialu Netliksa

Netflix niezbyt często rozpieszcza fanów znad Wisły. Dopiero niedawno na platformie pojawiła się pierwsza polska produkcja. Jednak serial "1983" w reżyserii Agnieszki Holland nie jest tam jedynym polskim akcentem. W trzecim odcinku drugiego sezonu "Przyjaciół z uniwerku" pojawiły się piosenki zespołu Weekend.

Bohaterowie serialu postanowili wybrać się na imprezę. Jednak niespodziewanie trafili do polskiego klubu. Po przekroczeniu murów dyskoteki, na której ścianach widniał napis "Tańcz, tańcz, jedz", z głośników rozbrzmiewał hit "Ona tańczy dla mnie". Trójka znajomych była trochę zdumiona rytmami i zabawą młodych ludzi w rytm disco polo (o którym pewnie nigdy nie słyszeli).

Kadr serialu 'Przyjaciele z uniwerku'Kadr serialu 'Przyjaciele z uniwerku' Screen Netflix

Co ciekawe, nie był to jedyny przebój zespołu Weekend. Widzowie mogli też usłyszeć słowa piosenki "Dałem ci kwiaty".

AD

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.