Patryk Niekłań może liczyć po wypadku na wsparcie żony. Anna Filipowska także ma na swoim koncie udział w "Mam talent"!

Patryk Niekłań przebywa w szpitalu po wypadku samochodowym. Czuwa przy nim żona, Anna Filipowska. Kobieta wystąpiła w 5. edycji "Mam talent".

Patryk Niekłań, finalista "Mam Talent", w niedzielę wieczorem miał wypadek samochodowy. Jego auto uderzyło  w drzewo. Akrobatę zabrano do szpitala z poważnymi obrażeniami.

Patryk Niekłań ma wsparcie żony po wypadku

Patryk w trudnych chwilach otrzymał od fanów ogromne wsparcie. W poniedziałek podziękował na swoim Instagramie za ciepłe słowa, jakie do niego docierają. Uczestnik "Mam talent" ma u swego boku także kochającą żonę, Annę Filipowską, która jest dla niego najlepszą bratnią duszą. Jak podaje wp.pl, ukochana i córka Hania towarzyszą akrobacie w szpitalu.

Co ciekawe, wybrankę Patryka także możecie pamiętać z programu "Mam talent". Kobieta wzięła udział w 5. edycji show i również znalazła się w finale, zajmując ostatecznie trzecie miejsce. Filipowska, podobnie jak mąż, zachwyciła jurorów i widzów akrobatycznymi pokazami. 

Ponadto Ania jest mistrzynią Polski i brała kiedyś udział w mistrzostwach świata. Zajmuje się też fitnessem gimnastycznym i prowadzi zajęcia dla kobiet. 

Filipowska i Niekłań są małżeństwem od 2017 roku. We wrześniu na świat przyszła pierwsza pociecha pary - córka Hania. 

Patryk czeka obecnie na badania. Czeka go tomografia. 

W czwartek Patryk ma mieć tomografię. Potem lekarze podejmą decyzję, co robić dalej. Niewykluczona jest rehabilitacja - mówi informator.

Życzymy Patrykowi dużo siły i szybkiego powrotu do zdrowia!


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS