Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska nie są już razem. Pogodynka wydała oświadczenie, a on już skomentował

Była partnerka Jacka Borkowskiego, Paulina Koziejowska, wydała oświadczenie, w którym oficjalnie potwierdza, że rozstała się z 59-letnim aktorem.

Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska byli parą przez trzy miesiące. Ich związek budził sporo kontrowersji, bo między parą była spora różnica wieku. Mimo to wydawali się szczęśliwi. Niedawno do mediów przedostała się jednak informacja, że ich związek się rozpadł. Teraz 26-letnia partnerka aktora "Klanu" oficjalnie to potwierdziła, wydając  oświadczenie. 

Zobacz wideo

Jacek Borkowski i jego 23 lata młodsza dziewczyna nie są już razem  

Według ostatnich doniesień to Paulina Koziejowska zostawiła Jacka Borkowskiego. "Fakt", powołując się na informatora, donosił, że pogodynka miała przyłapać Borkowskiego na flirtowaniu z innymi kobietami w internecie. 

Wygląda jednak na to, że kochankowie rozstali się mimo to w zgodzie i pozostali przyjaciółmi. Sugeruje to oficjalne oświadczenie Koziejowskiej, które opublikowała na Instagramie. 

To były dla mnie trzy fascynujące miesiące życia. Niestety nasze drogi się mijają. Jacek jest cudownym człowiekiem, świetnym ojcem, super kompanem i bardzo dobrym aktorem - wyliczała Koziejowska. 

Pogodynka apelowała również o zrozumienie i prosiła, by internauci powstrzymali się od złośliwych komentarzy, szczególnie pod adresem aktora. 

Mówię stop hejtowi i wszelkim obraźliwym komentarzom na jego [Jacka Borkowskiego - przyp. red] temat. Nie wylewajcie pomyj, bo znacie go tylko z mediów. Pamiętajcie też o tym, że wszystkie artykuły i komentarze czytają także jego dzieci. Ja życzę Jackowi wszystkiego co najlepsze i zawsze będę mile wspominać wspólne chwile - zakończyła.

Jacek Borkowski komentuje

Pod oświadczeniem 36-latki szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani wspierali pogodynkę i gratulowali jej, że potrafi rozstać się z klasą. Naszą uwagę przykuł jednak komentarz Jacka Borkowskiego. Widać, że aktor nadal darzy dużą sympatią swoją expartnerkę, bo wstawił pod ich wspólnym zdjęciem emotikonę z sercem. 

Komentarz Jacka BorkowskiegoKomentarz Jacka Borkowskiego Fot. paulina_koziejowska/Instagram

Myślicie, że Jacek Borkowski już niedługo powróci do urządzania castingów na swoją przyszłą żonę? 

AG 

Więcej o:
Komentarze (13)
Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska nie są już razem. Pogodynka wydała oświadczenie, a on już skomentował!
Zaloguj się
 • Gość: miśka

  Oceniono 55 razy 53

  Co za czasy. Nieznana nikomu pogodynka po trzech miesiącach konkubinatu wydaje OŚWIADCZENIE!!! Ja nie mogę!

 • Gość: Danuta

  Oceniono 17 razy 15

  Dorosli ludzie a gorsi niz smarkacze. Znajomosc trzy m-ce a ile halasu w brukowcach, juz prawie szli do oltarza i buuum, rypsło się. Tania reklama starego lovelasa i mlodej nieznanej pogodynki. ŻENADA!!! Tatusiu, ale obciach dla dzieci!!!

 • Gość: gosc

  Oceniono 14 razy 14

  a powodem rozstania była pogoda prognozy.

 • Gość: Olka

  Oceniono 10 razy 10

  trzy miesiące latania po śniadaniówkach, deklaracje miłości, zapowiedzi ślubu,sesje zdjęciowe wrzucane do sieci,nawet pan Borkowski już zaklepał imiona dla przyszłych pociech....i wreszcie orędzie do narodu w wykonaniu niedoszłej pani Borkowskiej 3.... jakie to żałosne....

 • Gość: Hhh

  Oceniono 10 razy 10

  Hahaha 😂

 • Gość: .

  Oceniono 10 razy 10

  Sami nie czytacie, co piszecie, raz 26 lat, raz 36!

 • Marek M

  Oceniono 9 razy 9

  Zarlo, zarlo i zdechlo....Love story do mamony.

 • Gość: Snia

  Oceniono 8 razy 8

  To niech trn bezmózgi tatuś nie informuje całej Polski w kogo parkuje kutasa po paru miesiącach znajomości. Stary, a głupi. Zero klasy.

 • Gość: bebe

  Oceniono 7 razy 7

  Nagie zdjecia z lozka tuz po stukaniu, imiona dla przyszlych dzieci.... tak dobrze zarlo I zdechlo, hmmm...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX