Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska nie są już razem. Pogodynka wydała oświadczenie, a on już skomentował

Była partnerka Jacka Borkowskiego, Paulina Koziejowska, wydała oświadczenie, w którym oficjalnie potwierdza, że rozstała się z 59-letnim aktorem.

Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska byli parą przez trzy miesiące. Ich związek budził sporo kontrowersji, bo między parą była spora różnica wieku. Mimo to wydawali się szczęśliwi. Niedawno do mediów przedostała się jednak informacja, że ich związek się rozpadł. Teraz 26-letnia partnerka aktora "Klanu" oficjalnie to potwierdziła, wydając  oświadczenie. 

Zobacz wideo

Jacek Borkowski i jego 23 lata młodsza dziewczyna nie są już razem  

Według ostatnich doniesień to Paulina Koziejowska zostawiła Jacka Borkowskiego. "Fakt", powołując się na informatora, donosił, że pogodynka miała przyłapać Borkowskiego na flirtowaniu z innymi kobietami w internecie. 

Wygląda jednak na to, że kochankowie rozstali się mimo to w zgodzie i pozostali przyjaciółmi. Sugeruje to oficjalne oświadczenie Koziejowskiej, które opublikowała na Instagramie. 

To były dla mnie trzy fascynujące miesiące życia. Niestety nasze drogi się mijają. Jacek jest cudownym człowiekiem, świetnym ojcem, super kompanem i bardzo dobrym aktorem - wyliczała Koziejowska. 

Pogodynka apelowała również o zrozumienie i prosiła, by internauci powstrzymali się od złośliwych komentarzy, szczególnie pod adresem aktora. 

Mówię stop hejtowi i wszelkim obraźliwym komentarzom na jego [Jacka Borkowskiego - przyp. red] temat. Nie wylewajcie pomyj, bo znacie go tylko z mediów. Pamiętajcie też o tym, że wszystkie artykuły i komentarze czytają także jego dzieci. Ja życzę Jackowi wszystkiego co najlepsze i zawsze będę mile wspominać wspólne chwile - zakończyła.
 

Jacek Borkowski komentuje

Pod oświadczeniem 36-latki szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani wspierali pogodynkę i gratulowali jej, że potrafi rozstać się z klasą. Naszą uwagę przykuł jednak komentarz Jacka Borkowskiego. Widać, że aktor nadal darzy dużą sympatią swoją expartnerkę, bo wstawił pod ich wspólnym zdjęciem emotikonę z sercem. 

Komentarz Jacka BorkowskiegoKomentarz Jacka Borkowskiego Fot. paulina_koziejowska/Instagram

Myślicie, że Jacek Borkowski już niedługo powróci do urządzania castingów na swoją przyszłą żonę? 

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.