Partnerka Jacka Borkowskiego na Instagramie pokazuje naprawdę sporo. Te zdjęcia w bikini to dopiero początek

Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska są parą. Przejrzeliśmy jej Instagram. Pokazuje tam naprawdę sporo odważnych zdjęć.

Jacek Borkowski niedawno udzielił wywiadu, w którym wyznał, że interesują go wyłącznie młodsze kobiety. 

Casting na moją żonę trwa (...) Partnerka Karola Strasburgera jest od niego o 37 lat młodsza. To mnie inspiruje. Teraz szukam kogoś takiego. Jak już brać, to nie z second handu. Tego kwiatu to pół światu! Karol dał czadu, to ja nie będę gorszy - powiedział w rozmowie z "Faktem".

Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska

Poszukiwania nie trwały długo. Szybko okazało się, że Jacek Borkowski znalazł już sobie nową kobietę. To Paulina Koziejowska, która jest od niego młodsza o 23 lata. Możecie ją kojarzyć - partnerka Jacka Borkowskiego to pogodynka i reporterka telewizyjna. Wcześniej zajmowała się blogowaniem, pracowała w stacji disco polo, występowała w teledyskach (również disco polo). 36-latka i aktor są ze sobą od miesiąca, ale w mediach społecznościowych już wyznają sobie miłość. Dzieci Jacka Borkowskiego już poznały nową partnerkę taty.

Paulina Koziejowska na Instagramie

Konto Pauliny Koziejowskiej na Instagramie obserwuje prawie 20 tysięcy osób. Partnerka Jacka Borkowskiego pokazuje tam wiele swoich zdjęć, na których pozuje, przybierając seksowne pozy. Można odnaleźć sporo odważnych ujęć w bikini.

PARTNERKA JACKA BORKOWSKIEGO: ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ W BIKINI 

Koziejowska dużo czasu poświęca na ćwiczenia, korzysta też z cateringu dietetycznego. Stąd pewnie jej szczupła sylwetka.

JT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.