Meghan i Harry nie spędzą świąt z Kate i Williamem. Konflikt w rodzinie królewskiej przybiera na sile. "Doszło do koszmarnej kłótni"

Meghan i Harry nie spędzą tegorocznych świąt Bożego Narodzenia z Kate i Williamem. Tego chyba nikt się nie spodziewał. Atmosfera jest aż tak zła?

Odkąd w mediach pojawiła się informacja, iż Meghan Markle i książę Harry wyprowadzają się z Pałacu Kensington, w sieci aż zawrzało na temat rzekomego konfliktu, jaki narodził się w królewskiej rodzinie. Okazuje się bowiem, iż Meghan i Harry nie dogadują się najlepiej z Kate oraz Williamem. Do pierwszego poważnego spięcia między braćmi doszło w momencie, gdy do szlacheckiego rodu dołączyła Meghan. To wówczas Harry zarzucał Williamowi, iż ten był negatywnie nastawiony do jego wybranki. Książę Cambridge, by poprawić rodzinne relacje, postanowił zaprosić bbrata wraz ze swoją partnerką do wspólnego spędzenia ubiegłorocznych świąt. Jak donosi dziś Daily Mail, uroczystości te nie należały jednak do najprzyjemniejszych.

Meghan i Harry nie spędzą świąt z Kate i Williamem

Meghan miała być wówczas bardzo wycofana, przez co William do tej pory nie ma z nią zbyt dobrego kontaktu.

Meghan była niemiła. Kate próbowała z nią o tym dyskretnie porozmawiać, ale ta poszła od razu do Harry'ego, który stanął po jej stronie. William oczywiście zaczął bronić Kate, która była wtedy w piątym miesiącu ciąży i nie miała siły na żadne konfrontacje. Doszło do koszmarnej kłótni - wyznaje informator Daily Mail. 

Co więcej, według Kate i Williama związek Harry'ego z Meghan Markle rozwinął się za szybko, jak na królewskie standardy. 

Zaniepokojony był szczególnie William, który zawsze był blisko z bratem i czuł, że może mu o tym powiedzieć - donosi portal.

Konflikt więc w dalszym ciągu przybiera na sile. Jak informują zagraniczne media, napięcie sięgnęło już takiego stopnia, iż Meghan i Harry nie spędzą tegorocznych świąt Bożego Narodzenia w towarzystwie Kate i Williama. Z doniesień Daily Mail wynika, że książę i księżna Sussex na uroczystą kolację wybiorą się do posiadłości w Norfolk, gdzie pojawi się również królowa Elżbieta oraz książę Filip. Natomiast Kate, William oraz ich pociechy święta obchodzić będą u rodziców księżnej Cambridge. 

Przyznacie, że atmosfera robi się naprawdę napięta...

DH

Więcej o:
Komentarze (46)
Meghan i Harry nie spędzą świąt w towarzystwie Kate i Williama. Konflikt w rodzinie królewskiej przybiera na sile
Zaloguj się
 • Gość: qwertyu

  Oceniono 47 razy 31

  Tytuł sugeruje, że Harry i Meghan jako ci okropni, niedobrzy i w ogóle zło wcielone izolują się na Święta. Może czegoś nie rozumiem, ale z treści wynika coś dokładnie przeciwnego - tzn. że Harry i Meghan spędzają Święta z rodziną królewską (to chyba normalne w tej rodzinie), a William i Kate osobno.
  Tak czy inaczej... Meghan nie ma rodziny w UK (poza matką), więc nic dziwnego, że spędzają Święta z rodziną jej męża. Kate i William mogą wybrać, z którą rodziną chcą spędzić ten czas i jadą do rodziny Kate. Po prostu szok nie niedowierzanie, Może to niektórych zaskoczy, ale tak się dzieje w każdej rodzinie, w której są małżeństwa - jedni spędzają Święta z rodziną męża a inni z rodziną żony.
  P.S. Można Meghan lubić lub nie, ale ta nagonka na nią i próba udowodnienia za wszelką cenę, jaka jest okropna jest już męcząca. Ja widzę normalną, młodą, ładną kobietę, która wygląda całkiem sympatycznie.

 • Gość: Yolanthe

  Oceniono 31 razy 27

  Skąd wy bierzecie takie wiadomości? Koszmarne awantury? Drukujecie bzdury z OK, Star albo innych brukowców. Żebyście drukowali rzeczy bardziej prawdopodobne a nie takie totalne pierdoły

 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 16 razy 14

  Pominę już temat "świąt z królową", gdzie oficjalne informacje zostały odpowiednio "przetworzone" przez "redaktorki" Plotka, tak żeby były po rasistowskiej "linii" tegoż portaliku!
  Ale skoro już kopiujecie najnowsze sensacje , to chcę zaważyć że:

  Całe UK huczy, że PAŁAC KRÓLEWSKI PRZEPROWADZIŁ DOCHODZENIE w sprawie oszczerstw pod adresem członków rodziny królewskiej pojawiających się w brukowcach.
  I okazało się że ich autorem jest redaktor naczelny THE SUN, niejaki Dan Wootton, znany Brytyjczykom jako rynsztokowy "redaktor" o bardzo prymitywnych pobudkach.
  Ten pan wymyślił sobie intrygę przeciw pałacowi i stworzył cały cykl "artykułów" pod tytułem:
  "Hollywoodzka gwiazdka przejmuje królewski dwór" - które potem zaczęły być kopiowane przez kolejne brukowce, ŁĄCZNIE Z POLSKIMI .
  I nie chodzi tutaj tylko o rasistowskie ataki na księżną Meghan czy krytykę kultury amerykańskiej.
  To było by zbyt proste i banalne.
  Dan Wootton posunął się dalej, sugerując "wielką otwartą wojnę" pomiędzy rodzinami Williama i Harrego, sugerując że księżna Kate i William nię są w stanie znieść rosnącej w świecie popularności Harrego i Meghan i zaczynają robić wszystko, by się pozbyć konkurencji ( w przeciwieństwie do naszych brukowców, które wybierają tylko tematy przeciw M., pomijając te odwrotne).
  Zestawienie jego "artykułów" jest powszechnie dostępne.
  Złapany w sidła dziennikarz oficjalnie przyznał się do autorstwa paszkwilii, sugerując że ma je z "pierwszej ręki" czyli od służby pałacowej.
  Ciekawe jak skończy się ta afera i jakimi narzędziami dysponuje pałac w takim wypadku.
  Na pewno duży problem wizerunkowy mają pracownicy służby, jawnie oskarżani o płatne szkalowanie członków rodziny królewskiej.

 • Gość: kami

  Oceniono 9 razy 7

  Zgadzam się z Qwertyu w 100% Najważniejsze że Harremu z nią dobrze. Jak jest to wiedzą tylko oni. Dajmy już spokój :)

 • Gość: gosc

  Oceniono 10 razy 4

  a gowno mnie to obchodzi gdzie te nieroby i pasożyty będą pedzić spedzać i przepedzać .

 • torunianin2011

  Oceniono 3 razy 3

  Gó... mnie to obchodzi... Mam dosyć swoich problemów...

 • komandorbuka

  Oceniono 5 razy 3

  Tragedia! Armagedon!

 • wyksztalciuch2015

  Oceniono 4 razy 2

  Ktoś się tym pasjonuje ?
  Interesujące jak codzienne problemy wiewiórek w moim ogrodzie

 • Gość: takżeten

  Oceniono 2 razy 2

  wisimito

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX