Księżna Kate w szarej sukience. W ciąży nie jest na pewno, ale spytano ją o Meghan Markle. Konflikt? Jej słowa miały rozwiać wątpliwości

Całkiem niedawno głośno zrobiło się na temat konfliktu, jaki narasta między Meghan Markle a księżną Kate. Teraz okazuje się, iż został on w końcu zażegnany. My jednak nie mamy w tej kwestii pewności.

Odkąd Meghan Markle pojawiła się w rodzinie królewskiej, księżna Kate odeszła na drugi plan zainteresowania. Już od dłuższego czasu w mediach mówiło się o tym, iż obie panie nie dogadują się najlepiej. Teraz brytyjskie media donoszą jednak, iż obecnie relacje między księżną Sussex a żoną księcia Williama uległy sporej poprawie. Najlepszym tego dowodem są słowa wypowiedziane przez Kate na temat ciąży Meghan. 

Księżna Kate zachwycona ciążą Meghan Markle

Kate w trakcie niedawnej wizyty w Leicester została wprost zapytana o swoją szwagierkę, Meghan. Co ciekawe, księżna nie kryła wręcz swojego zachwytu na myśl o nowym dziecku, które już wkrótce będzie częścią rodziny królewskiej.

Absolutnie jestem podekscytowana na myśl o tym, że Meghan i Harry będą mieli dziecko. To taki wyjątkowy czas dla nas wszystkich. George, Charlotte i Louis także nie mogą się już doczekać swojego nowego kuzyna - wyznała Kate.

Czy konflikt rzeczywiście został już zażegnany, a obie panie, mimo wcześniejszych doniesień, dogadują się jednak świetnie? Nie mamy w tej kwestii pewności. Kate nie mogła przecież publicznie oczernić swojej szwagierki. Może to właśnie z tego powodu księżna wypowiedziała się o Meghan w tak dobrym tonie? 

To jednak nie wszystko. Księżna chętnie i z wielką dumą opowiedziała również o swoich pociechach. 

Mają się świetnie, dziękuję! Są podekscytowani Bożym Narodzeniem. Już zaczęli słuchać świątecznych piosenek. A Louis jest już taki duży, że nie mogę w to uwierzyć. To już duży chłopiec - mówiła . 

Księżna Kate w Leicester - jak wyglądała? 

Kate i William pojawili się w Leicester na uroczystościach upamiętniających ofiary wypadku helikopterowego, w którym zginęło pięć osób, w tym także właściciel miejskiego klubu piłkarskiego. Podczas tej wizyty księżna miała na sobie elegancki płaszcz z kołnierzem, który utrzymany był w stonowanych odcieniach szarości. Do subtelnej kreacji dobrała klasyczne, czarne szpilki, niewielką torebkę oraz srebrną biżuterię. 

Zobacz wideo

Jak oceniacie tę stylizację?

DH

Więcej o: