Co księżna Kate nosi w torebce? Taki zestaw ma przy sobie każda kobieta. Brakuje w nim jednak telefonu i karty płatniczej!

Co księżna Kate nosi w torebce? Zdradziła to autorka jej biografii, Marcia Mood.
Zobacz wideo

Księżna Kate jest jedną z najbardziej podziwianych kobiet na całym świecie. Zachwyca swoimi fryzurami i drogimi kreacjami. Okazuje się jednak, że jest coś, co łączy Kate z innymi, "zwykłymi" kobietami. Chodzi o zawartość torebki.

Co księżna Kate ma w swojej torebce?

Protokół, jaki obowiązuje w rodzinie królewskiej jednogłośnie mówi, że członkini monarchii nie mogą nosić wielkich torebek. To dlatego księżna Kate, czy też księżna Meghan mają ze sobą zazwyczaj małą kopertówkę. W niewielkiej torebce nie mieści się wiele rzeczy, jednak Kate ma zawsze przy sobie to, co najbardziej potrzebne.

Marcia Mood ujawniła, że w kopertówce księżnej znajdują się z reguły chusteczki, bibułki matujące, małe lusterko i balsam do ust. To chyba podstawowy zestaw każdej kobiety! Co ciekawe, księżna nigdy nie ma przy sobie telefonu komórkowego i karty kredytowej. Jednak w jej przypadku te dwie rzeczy wydają się być kompletnie zbędne. 

Jedno jest pewne - zabieranie ze sobą małej torebki ma ogromną zaletę. Trudniej w niej zrobić bałagan! 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS