Księżna Kate i Meghan Markle się nie dogadują. Brytyjski tabloid zdradza powody. "Mają zupełnie różne charaktery"

Księżna Meghan i księżna Kate nie przepadają za sobą? Pojawiły się nowe spekulacje w tej sprawie.

Odkąd tylko Meghan Markle pojawiła się w rodzinie królewskiej, cały świat bacznie obserwował jej relacje z księżną Kate. Szybko pojawiły się spekulacje, że księżne nie przepadają za sobą, co jest ponoć kłopotliwie dla ich małżonków. Jeszcze wczoraj zagraniczne media podały informację, że Harry i William pokłócili się, w efekcie czego młodszy z braci i jego żona podjęli decyzję o wyprowadzce z Pałacu Kensington. Pomogła im w tym królowa Elżbieta, która podarowała wnukom posiadłość należącą do zamku Winsdor.

Początkowy plan zakładał, że Harry i Meghan przeprowadzą się z posiadłości na terenie Pałacu Kensington do jednego z głównych apartamentów, ale między braćmi doszło do spięć - wyznaje informator w rozmowie z "The Sun".

Teraz pojawiły się kolejne informacje w tej sprawie.

Księżna Kate i księżna Meghan się nie lubią?

Okazuje się, że głównym powodem decyzji o przeprowadzce jest fakt, że Meghan i Kate się nie dogadują. "Daily Mail" podaje:

Kate i Meghan to zupełnie inne osoby, bardzo różnią się charakterami, prowadzą różne życia i te różnice będą tylko się pogłębiać.

Ponoć pałac, w którym zamieszkają księżna Meghan i książę Harry już jest remontowany, a finał przygotowań jest planowany na wiosnę przyszłego roku. To właśnie wtedy ma też urodzić Meghan.

"Daily Mail" podaje, że w nowym domu książęcej pary znajduje się aż dziesięć sypialni. Ponoć o rozmach i wielkość pałacu była zazdrosna Kate. Księżnej miało się nie podobać to, że młodszy brat jej męża i jego małżonka zamieszkają w tak ekskluzywnej i ogromnej rezydencji. Ma to jednak swoje logiczne wytłumaczenie, biorąc pod uwagę, że niebawem na świecie pojawi się potomek Meghan i Harry'ego. Ponadto, swoje miejsce w pałacu miałaby wówczas matka Meghan, która właśnie przeniosła się do Wielkiej Brytanii.

Spodziewają się dziecka, które przyjdzie na świat wiosną przyszłego roku. To naturalne, że potrzebują więcej miejsca - mówi informator.

"Daily Mail" podaje też, że Meghan już zdążyła zyskać wśród dworzan dobrą reputację i szacunek. Znana jest z tego, że lubi postawić na swoim. Ponoć posprzeczała się nawet z samą królową o to, jaką tiarę ma założyć w dniu ślubu. Oczywiście stanęło na życzeniu Elżbiety II. Podobne spekulacje nigdy nie dotyczyły księżnej Kate. Czy to właśnie upór i pewność siebie Meghan powodują, że księżne nie potrafią nawiązać nici porozumienia?

Zobacz wideo

KS

Więcej o:
Komentarze (73)
Księżna Kate i Meghan Markle się nie dogadują. Brytyjski tabloid zdradza powody. "Mają zupełnie różne charaktery"
Zaloguj się
 • pogromca_mrowek

  Oceniono 35 razy 33

  Widzicie? Ludzie mają prawdziwe problemy a Wy im zawracacie głowę pierdołami że nie macie z czego żyć, że paliwo drogie itd...

 • Gość: itu

  Oceniono 29 razy 25

  Bla bla bla bla. Głupoty wyssane z palca. Mogą się rożnic charakterami i co z tego? Jakby się nie różniły to oznacza ,że powinni mieszkac wszyscy na kupie?

 • Gość: ona

  Oceniono 28 razy 20

  Chyba sami wymyślacie te sensacje.

 • Gość: fgh

  Oceniono 27 razy 17

  litości.. jakie to księżne? Jeszcze 70 lat temu obaj byliby pozbawieni prawa do dziedziczenia za takie żony.

 • niebieski_sfinks

  Oceniono 18 razy 10

  "Spodziewają się dziecka, które przyjdzie na świat wiosną przyszłego roku. To naturalne, że potrzebują więcej miejsca - mówi informator."

  Hahaha. Każda kobieta w ciąży potrzebuje chałupy z 10 sypialniami, inaczej się rodzina 2+1 nie zmieści xD

 • Sara Konecka

  Oceniono 28 razy 10

  Kate jest zazdrosna o posiadłość Harrego i Megan ! Taaa. Akurat. Jak w przyszłości główny zamek będzie ich, kiedy William obejmie tron 😚

 • Gość: Ola

  Oceniono 5 razy 5

  Taaa , na wiosnę urodzi to musi mieć wiecej miejsca , 10-sypialni .

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 2

  ciekawe kiedy te tytularne pindy złapią się za fryzury ---ich rycerze niech pucują zbroje i ostrzą kopie --- jak królewskie sredniowiecze to inaczej nie może być .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX