Krzysztof Rutkowski miał romans z Wodzianką? "Obiecywał Dominice, że zostawi dla niej Maję"

Krzysztof Rutkowski przez ostatnie miesiące zdradzał Maję Plich? Portal WP Gwiazdy donosi, iż przez długi czas spotykał się z Dominiką "Wodzianką" Zasiewską.

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich zaręczyli się w kwietniu ubiegłego roku. Przypomnijmy, że detektyw poprosił partnerkę o rękę w trakcie emisji programu "Skandaliści". Kobieta oświadczyny przyjęła, lecz do ślubu do tej pory nie doszło. Jak się okazuje, powodem może być zdrada, jakiej miał dopuścić się Rutkowski

Krzysztof Rutkowski zdradzał Maję z Wodzianką? 

Jak donosi portal WP Gwiazdy, detektyw w ostatnim czasie miał romans z Dominiką Zasiewską, znaną "Wodzianką" z programu Kuby Wojewódzkiego

Spotykali się od kilku miesięcy. Zasypywał ją kosztowymi prezentami. Zawsze starali się wybierać miejsca, w których nie przyłapią ich paparazzi. Obiecywał Dominice, że zostawi dla niej Maję i będą mogli być razem. Jednak pod koniec października zdecydował się zakończyć ten płomienny romans – donosi źródło portalu WP Gwiazdy.

To dość zaskakujące informacje, biorąc pod uwagę fakt, iż Rutkowski wielokrotnie deklarował ogromną miłość do Mai. Jednak dowodem potwierdzającym te doniesienia może być Instagram Dominiki, gdzie możemy znaleźć kilka fotek, na których widoczny jest detektyw. Na jednej z nich widać, że Rutkowski odwiedził 'Wodziankę" w popularnej warszawskiej restauracji, gdzie Dominika pracuje jako menedżerka.

Jeszcze więcej emocji wzbudziły słowa dziewczyny wypowiedziane w programie "5 głębszych". Zasiewska przyznała, że od pewnego czasu spotyka się z nowym mężczyzną. Dodała jednak, iż gdyby informacja o tajemniczym partnerze ujrzała światło dzienne, rozpętałaby się ogromna burza medialna. Co więcej, drogocenny pierścionek od Cartiera, jakim niedawno Dominika pochwaliła się na Instagramie, jest prezentem od jej obecnego partnera.

 

Jak możemy przeczytać, romans Rutkowskiego z "Wodzianką" miał zakończyć się w połowie października. Mimo próby skontaktowania się w tym temacie z Mają Plich, nie otrzymaliśmy od niej odpowiedzi.

Czy to oznacza, że Rutkowski ma jeszcze szansę na odbudowanie swojego związku z Mają? 

 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.