Krzysztof Rutkowski miał romans z Wodzianką? "Obiecywał Dominice, że zostawi dla niej Maję"

Krzysztof Rutkowski przez ostatnie miesiące zdradzał Maję Plich? Portal WP Gwiazdy donosi, iż przez długi czas spotykał się z Dominiką "Wodzianką" Zasiewską.

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich zaręczyli się w kwietniu ubiegłego roku. Przypomnijmy, że detektyw poprosił partnerkę o rękę w trakcie emisji programu "Skandaliści". Kobieta oświadczyny przyjęła, lecz do ślubu do tej pory nie doszło. Jak się okazuje, powodem może być zdrada, jakiej miał dopuścić się Rutkowski. 

Krzysztof Rutkowski zdradzał Maję z Wodzianką? 

Jak donosi portal WP Gwiazdy, detektyw w ostatnim czasie miał romans z Dominiką Zasiewską, znaną "Wodzianką" z programu Kuby Wojewódzkiego

Spotykali się od kilku miesięcy. Zasypywał ją kosztowymi prezentami. Zawsze starali się wybierać miejsca, w których nie przyłapią ich paparazzi. Obiecywał Dominice, że zostawi dla niej Maję i będą mogli być razem. Jednak pod koniec października zdecydował się zakończyć ten płomienny romans – donosi źródło portalu WP Gwiazdy.

To dość zaskakujące informacje, biorąc pod uwagę fakt, iż Rutkowski wielokrotnie deklarował ogromną miłość do Mai. Jednak dowodem potwierdzającym te doniesienia może być Instagram Dominiki, gdzie możemy znaleźć kilka fotek, na których widoczny jest detektyw. Na jednej z nich widać, że Rutkowski odwiedził 'Wodziankę" w popularnej warszawskiej restauracji, gdzie Dominika pracuje jako menedżerka.

Jeszcze więcej emocji wzbudziły słowa dziewczyny wypowiedziane w programie "5 głębszych". Zasiewska przyznała, że od pewnego czasu spotyka się z nowym mężczyzną. Dodała jednak, iż gdyby informacja o tajemniczym partnerze ujrzała światło dzienne, rozpętałaby się ogromna burza medialna. Co więcej, drogocenny pierścionek od Cartiera, jakim niedawno Dominika pochwaliła się na Instagramie, jest prezentem od jej obecnego partnera.

Jak możemy przeczytać, romans Rutkowskiego z "Wodzianką" miał zakończyć się w połowie października. Mimo próby skontaktowania się w tym temacie z Mają Plich, nie otrzymaliśmy od niej odpowiedzi.

Czy to oznacza, że Rutkowski ma jeszcze szansę na odbudowanie swojego związku z Mają? 

 

DH

Więcej o:
Komentarze (37)
Krzysztof Rutkowski zostawił Maję Plich dla Wodzianki?
Zaloguj się
 • elenem

  Oceniono 60 razy 60

  Ja nie rozumiem co te durne baby widzą w podstarzałym szympansie. :))
  I czym one się różnią? chyba kolorem włosów. :)

 • Helena Stanek

  Oceniono 27 razy 27

  czy te kobiety są normalne? Wiązać się z takim pajacem !!!!!!!!!!!!

 • signum_t

  Oceniono 21 razy 21

  Czy te kobiety coś w nim woda poza kasą? Z iloma już się związał? Ma ktoś jeszcze rachubę?

 • Gość: Zbiku

  Oceniono 13 razy 13

  Nie ma sie czym chwalić!

 • my_kroolik

  Oceniono 12 razy 12

  Trzy pustaki, o czym tu pisać. Gdyby zrobić konkurs na najdurniejszą jednostkę z tego grona, to trzeba by go chyba rozstrzygnąć w drodze losowania.

 • alesieporobilo

  Oceniono 12 razy 12

  I uwierzyła? :)

 • Gość: Wojtek

  Oceniono 16 razy 12

  Szkoda ze dostal wczoraj wyrok wiezienia w zawieszeniu..... bo jak by tam trafił (do wiezienia) to z pewnoscia mial by tam wiele "ronansow" robil by za KRZYSIE 😁 moze pomogla by mu taka terapia szokowa na głowe ??? bo tę durna fryzure na idiote to pewnie chlopaki by mu wyrwali jak by go łapali i "przyuczali do bycia krzysią ....."

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX