Brigitte Bardot wybrała polską aktorkę, która ma ją zagrać. Dobrze ją znacie! "Ogromny zaszczyt"

Joanna Opozda pochwaliła się, że zagra Brigitte Bardot. Aktorkę rozpiera duma, bo sama modelka zaakceptowała ją do tej roli.

Brigitte Bardot jest jedną z największych ikon kina, symbolem seksapilu lat 50. i 60. Nic więc dziwnego, że tak kultowa postać doczekała się filmu, który będzie przedstawiał jej losy.

W końcu znana jest aktorka, która wcieli się we francuską modelkę. Rolę tę dostała Joanna Opozda, znana z filmów takich, jak "Planeta singli" czy" Disco Polo".

Joanna Opozda zagra Brigitte Bardot

Joanna Opzoda pochwaliła się na swoim Instagramie, że zagra tytułową rolę w filmie Lecha Majewskiego "Brigitte Bardot cudowna".

 

Polska gwiazda nie ukrywała swojej radości, a występ w filmie nazwała spełnieniem marzeń. Opozda była też dumna, że to właśnie Brigitte Bardot zaakceptowała obsadzenie jej w tej roli. 

Ogromne wyzwanie, mnóstwo pracy, spełnienie moich najskrytszych marzeń!!! Nie dość, że gram u tak wybitnego reżysera ze znakomitą ekipa, to na dokładkę moje zdjęcia próbne zostały osobiście zaakceptowane przez sama Brigitte Bardot! Jestem przeszczęśliwa! - czytamy na Instagramie aktorki.  
 

Joanna Opozda dodała również. 

Brigitte Bardot oglądała moje zdjęcia i mój casting...Osobiście zaakceptowała wybór mojej skromnej osoby do tej roli, ogromny zaszczyt.  Życie potrafi zaskakiwać - przyznała pod innym zdjęciem. 

W filmie Majewskiego Opozda będzie miała możliwość wystąpić u boju takich gwiazd, jak Andrzej Grabowski czy Magdalena Różdżka. 

Jak myślicie Joanna Opozda pasuje do tej roli? 

AG

Więcej o: