Agnieszka Hyży komentuje suknię ślubną Eugenii. "Klasycznie, godnie, dostojnie". Ale internauci zdania mają podzielone

Agnieszka Hyży jest zachwycona ślubną kreacją księżniczki Eugenii.

Księżniczka Eugenia stanęła w miniony piątek przed ołtarzem. Na tę wyjątkową okazję wybrała suknię projektu Petera Piloto i Christophera de Vosa. Z przodu wydawała się skromna, ale imponujący tren z kilku warstw materiału czynił kreację spektakularną. Zachwyca się nią Agnieszka Hyży.

Kolejna księżniczka na ślubnym kobiercu... Księżniczka Eugenia w sukni z imponującym trenem zaprojektowaną przez Petera Pilotto i Christophera De Vosa. Nie ma welonu, za to tiara z 1919 roku. Jak Wam się podoba? Ja jestem na TAK. Klasycznie, godnie, dostojnie. Po królewsku.
 

Większość fanów podzieliło opinię Agnieszki Hyży, twierdząc, że suknia Eugenii była nawet piękniejsza od tej Meghan Markle.

Tak, tak i jeszcze raz tak! Kolejna Panna Młoda, która udowadnia, że mniej znaczy więcej.
Osobiście jestem zachwycona suknią i tiarą. Szkoda tylko, że bez welonu, który by dopełnił całość. Jak dla mnie numer jeden, później suknia Kate i na końcu Meghan.
Wyglądała naprawdę pięknie, wprost uroczo, dla mnie dużo lepiej od Meghan. Tył sukni bajeczny.

Głosów krytyki jest niewiele. Dominuje wśród nich opinia, że materiał sukni był ciężki przez co kreacja wyglądała topornie. My się z tym absolutnie nie możemy zgodzić.

Mi osobiście nie podoba się nic. Materiał wydaje się ciężki, strasznie toporny, jakby nie był przeznaczony na suknię ślubną.
Jak dla mnie ta suknia jest brzydka, sprawia wrażenie strasznie ciężkiej i przytłacza.

Księżniczka Eugenia zrezygnowała z welonu

Księżniczka Eugenia celowo zrezygnowała z welonu i odsłoniła plecy. Tym samym odeszła od tradycji, ale zrobiła to celowo. Cały świat mógł zobaczyć blizny po jej operacji z dzieciństwa.

Miałam operację, gdy miałam 12 lat. Mam wielką bliznę na plecach, którą zobaczysz w piątek. Jest to piękny sposób na uczczenie ludzi, którzy się mną opiekowali i sposób na wstawienie się za młodymi osobami, którzy też to przechodzą - mówiła Eugenia przed ceremonią.

To się chwali!

WJ

Więcej o: