Księżniczka Eugenia zrezygnowała z welonu. Pokazała blizny na plecach. Powód? Ważny i piękny

Księżniczka Eugenia w dniu ślubu zrezygnowała z welonu. Głęboki dekolt na plecach odsłonił jej wielką bliznę. Jak się okazuje, taki był jej cel. Widoczna blizna miała upamiętnić wszystkie osoby, które operowały ją w dzieciństwie.

Ślub księżniczki Eugenii to najważniejsze medialne wydarzenie tego tygodnia. W majestatycznej białej sukni ślubnej od duetu Peter Piloto i Christopher de Vos księżniczka wyglądała naprawdę zjawiskowo. Kiedy jej narzeczony Jack Brooksbank ją zobaczył, był w stanie powiedzieć tylko trzy słowa.

Księżniczka Eugenia na ślubie bez welonu

Jednak to, co zwróciło naszą uwagę, to brak welonu, który zalicza się do tradycji rodziny królewskiej. Księżniczka Eugenia postawiła na odkryte ramiona.

Jak się okazuje, to celowy zabieg. Dekolt w kształcie litery V odsłonił jej blizny, czyli "pamiątkę" po operacji skoliozy, którą księżniczka przeszła w wieku 12 lat. 

Przed ślubem w wywiadzie dla ITV This Morning wyznała, że bardzo ważne jest dla niej, aby tego nie ukrywać. Chciała w ten sposób uczcić pamięć wszystkich osób, które się opiekowały nią w tym trudnym dla niej czasie. 

Miałam operację, gdy miałam 12 lat. Mam wielką bliznę na plecach, którą zobaczysz w piątek. Jest to piękny sposób na uczczenie ludzi, którzy się mną opiekowali i sposób na wstawienie się za młodymi ludźmi, którzy też to przechodzą - mówiła Eugenia.
To jeden naprawdę ważne - dodała.

Musimy przyznać, że to naprawdę fajny gest. 

MM

Więcej o:
Komentarze (28)
Księżniczka Eugenia na ślubie bez welonu. Miała naprawdę ważny powód. Pokazała blizny na plecach
Zaloguj się
 • Gość: Ania80

  Oceniono 77 razy 63

  Zawsze znajdzie się jakiś dupek co będzie wszystko krytykował. Żal dupę ściska. Wyglądała ślicznie - makijaż, suknia, tiara i ukochany mężczyzna u boku. Pasują do siebie. Osiągnęła to co chciała- ten dzień należał do niej i jej męża.

 • Gość: Marek

  Oceniono 34 razy 28

  przepiękna suknia, ślicznie wyglądała

 • z10pietra

  Oceniono 14 razy 14

  brawo dla tłumacza google

 • Gość: Milena

  Oceniono 7 razy 5

  Eugenia chciała dać wsparcie młodym ludziom którzy przechodzą to co ona kiedyś.wiem co pisze 30lat temu jako nastolatce też poważnie groziła mi operacja skoliozy.wtedy to była b.Ryzykowna operacja.w dzisiejszych czasach już nie.na szczęście u mnie obyło się bez operacji,ale znałam wiele ludzi którzy to przeszli i ich cierpienia.

 • Gość: Ja

  Oceniono 5 razy 5

  No i dobrze. Skoro w tak ważnym dniu uznała że tak trzeba to plus dla niej.

 • Gość: Kinha

  Oceniono 8 razy 4

  Piękna suknia, welon by tylko ją przyćmił. Super <3

 • Gość: klil

  Oceniono 1 raz 1

  Suknia ładna i bardzo do niej pasuje z bizuterią i diademem to poprostu cudo , do twarzy jej ze szczęściem

 • Gość: anonim

  Oceniono 7 razy 1

  piękna i z klasą w przeciwieństwie do Markle ,która wqyglądała w dniu swojego ślubu jak kocmołuch

 • Gość: x

  0

  Szef opieprzył za pokazywanie majtek małej dziewczynki? Szybko zdjęliście tego obrzydliwego newsa. Premię mam nadzieję też odebrał, chociaż...znając subtelność plotka, to może pochwalił i dał premie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX