Księżna Kate na ślubie Eugenii. Ten kolor to strzał w 10! Ale spójrzcie tylko na torebkę i buty. Ten materiał dodał stylizacji polotu

Księżna Kate na ślubie księżniczki Eugenii pojawiła się w kreacji w kolorze szlachetnej fuksji. Do niej dobrała welurową torebkę i szpilki w tym samym odcieniu. Klasa!

Ślub księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka to najważniejsze medialne wydarzenie tego tygodnia. Na ceremonii nie zabrakło czołowych gwiazd show-biznesu, jak i oczywiście najbliższej rodziny pary młodej, w tym księżnej Kate i księcia Williama

Księżna Kate na ślubie księżniczki Eugenii

Księżna Kate na tę okazję wybrała kreację w kolorze fuksji. Ten kolor to absolutny strzał w dziesiątkę! Dzięki niemu wyglądała świeżo i promiennie. Jeśli chodzi o krój to, jak na Kate, jest on wyjątkowo fantazyjny. Mocno rozkloszowany dół podkreślił jej idealną talię. Do kompletu księżna Cambridge dobrała fascynator w tym samym odcieniu. 

Księżna Kate na ślubie księżniczki Eugenii - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Naszą szczególną uwagę zwróciły jednak szpilki i torebka. Welurowy materiał dodatków dodał tej stylizacji nieco modowego polotu i świeżości. W naszej opinii Kate wygląda fenomenalnie. A wy, co sądzicie o tej stylizacji?

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.