Justin Bieber przechodzi załamanie nerwowe? Nie tego się spodziewał po małżeństwie

Justin Bieber niedawno ożenił się z Hailey Baldwin. Teraz, zaledwie po dwóch tygodniach od ślubu głośno mówi się o załamaniu nerwowym piosenkarza.

Justin Bieber w ostatnich miesiącach miał dość skomplikowane życie prywatne. Na początku roku rozstał się ze swoją dziewczyną. Selena Gomez i Bieber pokłócili się, a kłótnia przerodziła się w awanturę, ta zaś skończyła się rozstaniem. Tymczasem już latem Bieber zaręczył się z Hailey Baldwin - spotykali się od miesiąca. Ślub wzięli we wrześniu, a teraz media donoszą o kryzysie i załamaniu nerwowym, który dręczy piosenkarza.

Justin Bieber przechodzi załamanie nerwowe

W ostatnich dniach fani piosenkarza zauważyli, że Bieber przestał o siebie dbać i dziwnie się zachowuje. Kilkukrotnie widziano Justina, jak załamuje się na oczach fanów, zalewa się łzami i trzęsie. Pojawiły się podejrzenia, że znowu ma problem narkotykami.

O stan jego zdrowia boi się również były menadżer artysty, Scooter Braun:

Bałem się, że umrze, że pewnego dnia zaśnie i przez całe to gówno w sobie nie obudzi się rano.

Scooter Braun odnosił się tymi słowami do kłopotów Biebera z różnego rodzaju nielegalnymi substancjami, z którymi piosenkarz lubił eksperymentować.

Bieber tęskni za Gomez?

Mówi się, że kryzys Justina Biebera związany jest z jego rozstaniem z Seleną Gomez. Choć błyskawicznie potem się ożenił z Hailey Baldwin, wciąż nie może zapomnieć o swojej byłej dziewczynie. Nie pomaga też fakt, że podobno Bieber nie jest zachwycony pierwszymi tygodniami małżeństwa. Odbiega ono daleko od jego oczekiwań i piosenkarz jest rozczarowany tym, jak to wszystko wygląda.

Selena Gomez również przechodzi załamanie?

Tymczasem kilka dni po informacjach o kryzysie tożsamości Justina Biebera pojawiły się informacje, że także Selena Gomez jest w złym stanie. Piosenkarka trafiła do szpitala po tym, jak w klinice dostała ataku paniki i w czasie badań wyrwała sobie wenflon z dłoni.