A jednak! Justin Bieber oficjalnie potwierdził zaręczyny. Jego słowa musiały zaboleć Selenę

Justin Bieber przerwał milczenie i oficjalnie potwierdził zaręczyny z modelką Hailey Baldwin. Selena Gomez w tym czasie bawiła się ze swoimi przyjaciółmi.

Justin Bieber i plotki na temat jego domniemanych zaręczyn z Hailey Baldwin były ostatnio gorącym tematem. Piosenkarz w końcu postanowił odnieść się do całej sytuacji i opublikował na swoim Instagramie długi wpis, w którym potwierdza plotki. 

Justin Bieber oficjalnie potwierdza zaręczyny 

Piosenkarz bardzo czule pisał o swojej narzeczonej, którą o rękę poprosił zalewie trzy miesiące po rozstaniu z poprzednią partnerką - Seleną Gomez. Z samą Baldwin zna się natomiast od 2016 roku. 

Pod romantyczną fotografią z narzeczoną Justin zwrócił się bezpośrednio do modelki.

Jestem tak bardzo zakochany we wszystkim, co dotyczy ciebie! Tak bardzo zależy mi na tym, aby spędzić całe życie, poznając każdą część ciebie, kochać cię cierpliwie.
Moje serce jest CAŁKOWICIE i W PEŁNI TWOJE i ZAWSZE postawię cię na pierwszym miejscu! Jesteś miłością mojego życia, Hailey Baldwin, i nie chciałbym spędzić życia z nikim innym. Sprawiasz, że jestem o wiele lepszy i tak dobrze się uzupełniamy. 

Nie zabrakło też słów już o samym małżeństwie.

To zabawne, ponieważ teraz, z tobą, wszystko wydaje się mieć sens! Najbardziej podekscytowany jestem tym, że mój młodszy brat i siostra zobaczą kolejne zdrowe, stabilne małżeństwo.
 

Fani oszaleli na punkcie tego postu. Pod zdjęciem pojawiło się tysiące komentarzy z gratulacjami. 

Hailey Baldwin odpowiada ukochanemu

Hailey nie pozostała dłużna narzeczonemu. Szybko napisała na Twitterze, co czuje do Justina i jak bardzo jest z nim szczęśliwa.

Nie jestem pewna, co zrobiłam w życiu, aby zasłużyć na takie szczęście, ale jestem wdzięczna Bogu za to, że dał mi tak niesamowitą osobę, aby dzielić z nią moje życie! Żadne słowa nie mogłyby wyrazić mojej wdzięczności - czytamy we wpisie Baldwin

Zaręczyny Justina Biebera. Jak zareagowała na nie Selena Gomez?

Selena Gomez w momencie, kiedy Justin ogłaszał światu swoje zaręczyny, bawiła się ze znajomymi na jachcie. Wideo z tej imprezy, pokazujące, jak dobrze Selena się bawi, wyciekło do sieci. Czy w ten sposób chciała udowodnić, że zaręczyny byłego partnera nie złamały jej serca? Fani uważają, że nagrania z imprezy to oczywista odpowiedź na post Justina Biebera. 

Czy aby na pewno aktorka dobrze przyjęła informacje o zaręczynach Biebera? Chyba niekoniecznie, bo portal Hollywood Life donosi, że Gomez została przyłapana w hotelu Four Seasons w Nowym Jorku, jak samotnie piła alkohol. Oprócz tego od 5 dni nie dodała żadnego zdjęcia na swoim Instagramie, a to do niej niepodobne. 

AG

Zobacz wideo
Więcej o: