Tomasz Karolak ma nową dziewczynę. Kim jest? To była partnerka Tedego. Ma bardzo seksowny Instagram

Tomasz Karolak zaprezentował światu swoją nową partnerkę. Wiemy, kim jest Magdalena Dziun.

Tomasz Karolak poniedziałkowy wieczór spędził na premierze filmu "7 uczuć". Towarzyszyła mu tajemnicza blondynka, którą nieustannie trzymał za rękę. Wszyscy zastanawiali się, kim jest nowa partnerka aktora. Teraz już wszystko jasne. To Magdalena Malicka, znana bardziej jako Magdalena Dziun. 

Magdalena Dziun. Kim jest nowa partnerka Tomasza Karolaka?

Magdalena Dziun to modelka, która przed laty była związana z raperem Tede. Po rozstaniu zyskała sporą popularność, kiedy to publicznie się z nim kłóciła. 

Dziun w modelingu pracuje od 16. roku życia. Zajmowała się również muzyką. Wydała nawet swój album i współpracowała z zespołem Indios Bravos. 

 

Magdalena Dziun na swoim Instagramie pokazuje głównie zdjęcia z sesji. Patrząc na nie, nie ma wątpliwości, że to bardzo piękna i seksowna kobieta. I nie boi się odważnych ujęć. Ale nic dziwnego - Dziun ma naprawdę piękną figurę.

 
 
 

Dziun koleguje się też z osobami z polskiego show-biznesu. Na jej profilu możemy zobaczyć zdjęcia z Katarzyną Nosowską i Maciejem Musiałem.

MAGDALENA DZIUN - ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ >>>>>>>>>

Tomasz Karolak - życie prywatne

Aktor Tomasz Karolak do 2017 był związany z modelką Violettą Kołakowską. Rozstawali się i wracali do siebie, unikając ostatecznych deklaracji i zobowiązań. W końcu po wielu latach Tomasz Karolak postanowił oświadczyć się swojej partnerce, ona zaś przyjęła oświadczyny. Ale już w maju 2017 roku Violetta Kołakowska oddała pierścionek zaręczynowy Karolakowi i ostatecznie zakończyła ich wieloletni związek.

Podoba Wam się nowa partnerka Tomasza Karolaka?

JT

Więcej o: