"Diagnoza". Danuta Stenka i Adam Woronowicz odegrali intymną scenę w ubikacji. Aktor był bardzo skrępowany. Ma rozwiązanie na przyszłość

"Diagnoza". Adam Woronowicz i Danuta Stenka odegrali odważną scenę w ubikacji. "Fakt" donosi, że aktor był bardzo skrępowany i więcej nie zgodzi się na takie ujęcia.

Do serialu "Diagnoza" dołączyła Danuta Stenka. Aktorka wciela się w Bognę Mróz, dyrektor szpitala w Rybniku. Widzowie, którzy oglądają "Diagnozę", wiedzą już, że bohaterka nie pojawiła się tam przypadkowo. Szybko okazało się, że przed laty sporo ją łączyło z Janem Artmanem, w którego wciela się Adam Woronowicz.

Danuta Stenka i Adam Woronowicz razem w "Diagnozie"

Woronowicz i Stenka w jednym z ostatnich odcinków "Diagnozy" musieli odegrać bardzo odważną scenę w ubikacji. Jak dowiedział się "Fakt", aktor był bardzo skrępowany, kiedy patrzył na swoją koleżankę, która udawała, że się masturbuje. 

Adam był zawstydzony po zagraniu tej sceny. Powiedział producentom serialu, że już nigdy więcej nie zgodzi się na tak odważne sceny. Gdyby miało do nich dojść, poprosi o dublera - zdradziło źródło tabloidu. 

"Diagnoza" - 3. sezon

Czy Bogna Mróz uwiedzie w końcu Jana Artmana? Przypomnijmy, że bohaterka, w którą wciela się Danuta Stenka, jest też zamieszana w nielegalne przeszczepy. W przeszłości przyczyniła się też do rozpadu związku Artmana i Anny (Maja Ostaszewska). Czekacie na kolejne odcinki serialu "Diagnoza"?

'Diagnoza''Diagnoza' X-news

JT

Więcej o:
Komentarze (16)
"Diagnoza". Danuta Stenka i Adam Woronowicz w odważnej scenie. Aktor był skrępowany
Zaloguj się
 • vibhisana

  Oceniono 9 razy 7

  Ustawka. Woronowicz jak i Stenka, to bardzo dobrzy i doświadczeni Aktorzy. Jest news, jest zainteresowanie serialem. Ot co!

 • angazetka

  Oceniono 8 razy 6

  Umiarkowanie wierzę, by doskonały aktor z wieloletnim doświadczeniem był tak strasznie skrępowany sceną intymną ;)

 • Gość: Nika

  Oceniono 5 razy 5

  To jest genialny serial, jakiego dawno nie było, m.in. dzięki rewelacyjnej obsadzie. A jakie to ma znaczenie czy się wstydził, czy nie, czy mówi prawdę czy to tylko ustawia czy tym podobne. Najważniejsze że grają swoje role w genialny sposób, jest akcja, napięcie, nerw, jest ciekawość co się wydarzy, zwroty sytuacji. To jest mój wymarzony, fantastyczny serial na jaki czekałam, z aktorami których podziwiam i uwielbiam ! :)))))

 • antares777

  Oceniono 12 razy 4

  Coraz więcej gówna produkowanego przez gó...anych reżyserów w gó...anych telewizjach.

 • antares777

  Oceniono 6 razy 4

  Aktorzy muszą z czegoś żyć. Współczuje Danucie

 • yegua-ha

  Oceniono 4 razy 4

  Cóż, facet zachował resztki normalnych odruchów. Niestety widzowie serialu będą musieli to oglądać :-)

 • Gość: Spokojny

  Oceniono 3 razy 3

  Trzeba przyznać,ze film mocny i trzyma w napięciu
  Woronowicz to perfekcyjny aktor ale niekoniecznie musi „grać”każda scenę,bo akurat ona wcale nie była tam potrzebna Punkt widzenia... Stenka nie należy już do najmłodszych-należy do grupy świetnych aktorów i może się”cenić” Nie wszystko jest na sprzedaż! I akurat ta scena nie musi przyciągać widzów,bo serial”perełka” Pan Adam Woronowicz klasa sama w sobie!

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy 3

  co za bzdura -Woronowicz to dobry aktor i nie jedno już grał więc na pewno wstyd jest mu obcy przy odgrywaniu takich scen. Kto wymysla te bzdety? A Stenka sie nie wstydziła przypadkiem?

 • brzucho-prezesa

  Oceniono 1 raz 1

  Skrępowany udawaniem, że ogląda kogoś udającego udawany seks? Hmmm...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX