"Diagnoza". Danuta Stenka i Adam Woronowicz odegrali intymną scenę w ubikacji. Aktor był bardzo skrępowany. Ma rozwiązanie na przyszłość

"Diagnoza". Adam Woronowicz i Danuta Stenka odegrali odważną scenę w ubikacji. "Fakt" donosi, że aktor był bardzo skrępowany i więcej nie zgodzi się na takie ujęcia.

Do serialu "Diagnoza" dołączyła Danuta Stenka. Aktorka wciela się w Bognę Mróz, dyrektor szpitala w Rybniku. Widzowie, którzy oglądają "Diagnozę", wiedzą już, że bohaterka nie pojawiła się tam przypadkowo. Szybko okazało się, że przed laty sporo ją łączyło z Janem Artmanem, w którego wciela się Adam Woronowicz.

Danuta Stenka i Adam Woronowicz razem w "Diagnozie"

Woronowicz i Stenka w jednym z ostatnich odcinków "Diagnozy" musieli odegrać bardzo odważną scenę w ubikacji. Jak dowiedział się "Fakt", aktor był bardzo skrępowany, kiedy patrzył na swoją koleżankę, która udawała, że się masturbuje. 

Adam był zawstydzony po zagraniu tej sceny. Powiedział producentom serialu, że już nigdy więcej nie zgodzi się na tak odważne sceny. Gdyby miało do nich dojść, poprosi o dublera - zdradziło źródło tabloidu. 
 

"Diagnoza" - 3. sezon

Czy Bogna Mróz uwiedzie w końcu Jana Artmana? Przypomnijmy, że bohaterka, w którą wciela się Danuta Stenka, jest też zamieszana w nielegalne przeszczepy. W przeszłości przyczyniła się też do rozpadu związku Artmana i Anny (Maja Ostaszewska). Czekacie na kolejne odcinki serialu "Diagnoza"?

'Diagnoza''Diagnoza' X-news

JT

Więcej o: