Tak wygląda młodsza córka Danuty Stenki. Myślicie, że ma szanse zrobić karierę w show-biznesie?

Wiktoria Grzelak to młodsza córka Danuty Stenki. Choć przyznaje, że nie interesuje się modą, to chętnie wybiera się z aktorką na pokazy. Podobna do mamy?

Wiktoria Grzelak ma 18 lat i jest młodszą córką aktorki Danuty Stenki. W przeciwieństwie do starszej siostry, 24-letniej Pauliny, lubi pojawiać się na salonach. Dziewczyny są oczkiem w głowie aktorki. Stenka w wywiadach podkreśla uwielbia swoje dzieci i uważa, że wyrosły na fantastycznych ludzi.

18-latka chętnie pojawia się z aktorką na imprezach i pokazach mody, gdzie bez skrępowania pozuje na ściankach. Dziewczyna kiedyś miała plany, żeby zostać projektantką.

Patrząc na to, jak matka i córka zachowują się w swoim towarzystwie śmiało można stwierdzić, że łączy je silna więź i świetnie się dogadują. Jak myślicie, ma szanse zrobić karierę w show-biznesie?

AW

Więcej o:
Komentarze (5)
Danuta Stenka pokazuje młodszą córkę. Podobna do mamy?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ewka

  Oceniono 1 raz 1

  w związku ze uwielbiam panią Danę ... uwazam ze córka ma potencjał... nie to co na siłe promowana wstrętna Lisica...

 • Gość: iza

  Oceniono 3 razy -1

  Brzydka. Odziedziczyła przaśną urodę po tacie i fatalny nos po mamie. No, ale jak to u nas - zrobi karierę. Mamusia - choć nie ukończyła prawdziwych studiów aktorskich - jej pomoże. Ma to jak w banku!

 • Gość: hallo

  Oceniono 4 razy -2

  Brzydka jak cholera Ale pewno karierę zrobi mamusia dopilnuje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX