Joanna Rosia nie żyje. Aktorka, piosenkarka i gwiazda francuskiego reality show "Farma celebrytów" miała 39 lat. Kobieta zmarła 23 sierpnia w Paryżu z powodu ataku serca. Polka osierociła 18-letnią córkę. O jej śmierci poinformowała kuzynka.
Nie mogę pogodzić się z tym, że odeszłaś. Dzisiaj część mojego serca umarła razem z Tobą - napisała kobieta.
Joanna Rosiak w wieku 16 lat rozpoczęła karierę w branży modelingowej. Jednak największy rozgłos przyniósł jej przebój „Doo Dee Dam Dam”, jaki nagrała w 2003 roku. Później piosenkarka zasłynęła ze współpracy z Françoisem Feldmanem. Artyści nagrali razem utwór, który znalazł się na płycie „Des larmes et de l'amour”.
W 2004 roku Joanna wzięła udział w popularnym programie "Farma celebrytów". Rosiak zajęła w show trzecie miejsce, dzięki czemu jej nazwisko zaczęła kojarzyć cała Francja. Później wokalistka ponownie zajęła się modelingiem.
Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>
KS
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Ojciec tragicznie zmarłego Nikodema Mareckiego pożegnał syna. Ten wpis łamie serca
Uczestniczki "Rolnik szuka żony" wystroiły się na Andrzejki. Niebywałe, kto wyprawił przyjęcie
Serowska i Hakiel planują ślub. Na jedno tancerz nie chciał się zgodzić
Pracownik Biedronki pokazał, co dostał w świątecznej paczce. Lepiej usiądźcie
Nikodem Marecki odszedł w tragicznych okolicznościach. Ekipa "Szpitala św. Anny" żegna chłopca
Basia z "Rolnika" przed laty wyglądała zupełnie inaczej. Zobaczcie jej stare zdjęcia
Ekspertka ostro o stylizacji Nawrockiej z jubileuszu Teatru Wielkiego. Nie zostawiła na niej suchej nitki
Hakiel i Serowska wyprawili synowi urodziny. Wielka żyrafa z żyrandolem to dopiero początek
Krupińska w "Dzień dobry TVN" odniosła się do hejtu dotyczącego jej wyglądu. "Nie zrobiłam tego dla siebie"