Znane są szczegóły nagłej śmierci syna Leszka Millera. Najprawdopodobniej popełnił samobójstwo

Leszek Miller Junior zmarł w wieku 48 lat. Wstępne śledztwo wykazało, że to mogło być samobójstwo.

O śmierci Leszka Millera Juniora jako pierwsza poinformowała jako pierwsza jego córka, Monika Miller.

Leszek Miller Junior nie żyje

Leszek Miller Junior zmarł w niedzielę 26 sierpnia. Jego śmierć potwierdził dla WP w wieczorem rzecznik prokuratury, Łukasz Łapczyński. Ciało zmarłego znaleziono w jego domu. Oficjalne pismo mówi:

Ciało Leszka M. zostało znalezione wczoraj w godzinach przedpołudniowych w jednym z pomieszczeń domu, który zajmował. Na miejscu wykonano oględziny z udziałem techników policyjnych oraz prokuratora. Wstępne ustalenia poczynione w toku czynności oględzin wskazują na śmierć samobójczą.

Ciało zmarłego zostanie poddane sekcji zwłok w zakładzie Medycyny Sądowej, zrobione zostaną też badania toksykologiczne.

Na światło wychodzi coraz więcej szczegółów związanych z tym smutnym wydarzeniem. "Fakt" podaje, że Leszek Miller Junior cierpiał na depresję.

Portal wSensie.pl dotarł do informatora, który twierdzi, że w sprawie zostanie też dogłębnie zbadany wątek potencjalnego użycia narkotyków.

Leszek Miller Junior - kim był

Syn byłego premiera był absolwentem SGH w Warszawie. Pracował jako biznesmen, współpracował m.in. z Sobiesławem Zasadą. Pracował też w licznych spółkach Skarbu Państwa.

JAB


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>