Vincent Cassel się ożenił! Jego wybranką została o 30 lat młodsza modelka. Kreacja panny młodej... zjawiskowa!

Vincent Cassel i 21-letnia Tina Kunakey pobrali się. Ceremonia ślubna odbyła się w wiosce Bidart we Francji.

Vincent Cassel znany jest ze swoich znakomitych ról i związku z Monicą Bellucci. Aktorzy pobrali się w 1996 roku. I choć wydawać by się mogło, że uchodzą za zgraną parę, w końcu ich drogi się rozeszły. 23 sierpnia 2013 roku doszło do rozwodu.

Vincent Cassel się ożenił

Trzy lata po rozwodzie francuski aktor zaczął się spotykać z 19-letnią modelką, Tiną Kunakey. Choć mówiono, że to pewnie tylko przelotny romans, ich znajomość z czasem przerodziła się w wielką miłość.

Mam 51 lat i biorę ślub z 21-latką. Jestem w niej bardzo zakochany i pewny tego, że będziemy mieć razem dzieci - powiedział niedawno w wywiadzie dla "New York Times"

W końcu zakochani postanowili się pobrać! Vincent i Tina powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w wiosce Bidart w regionie Nowa Akwitania we Francji.

Vincent Cassel i Tina Kunakey pobrali się ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Zdjęcia potwierdzają, że świeżo upieczeni małżonkowie są naprawdę szczęśliwi. Po wyjściu z kościoła nie szczędzili sobie czułych spojrzeń i pocałunków.

Tina wyglądała przepięknie! Modelka postanowiła na makeup no makeup, a na głowie miała burzę naturalnych loków. Na tę wyjątkową okazję założyła suknię projektu Very Wang.

Życzymy młodej parze wszystkiego, co najlepsze!

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.