Olga Frycz się zaręczyła! Pierścionkiem zaręczynowym pochwalił się jej przyszły mąż. "Złote, a skromne"

Olga Frycz niedługo zostanie mamą. Aktorka pochwaliła się tą szczęśliwą nowiną już jakiś czas temu. Teraz przekazała kolejną - 21 sierpnia zaręczyła się ze swoim partnerem.

Olga Frycz, która jest w zaawansowanej ciąży, właśnie ogłosiła swoje zaręczyny. Zdjęcie pierścionka zaręczynowego pokazał jednak jej przyszły mąż. 

Olga Frycz zaręczona

Grzegorz Sobieszek - partner Olgi Frycz, z którym jest w ciąży - jakiś czas temu deklarował, że nie chce ślubu. 

Mamy odmienny stosunek do formalizowania związku. Ja tego nie potrzebuję, ale Olga uważa inaczej - powiedział jakiś czas temu w wywiadzie dla magazynu "Pani"

Trener najwyraźniej zmienił zdanie, bo zadał Oldze to ważne pytanie, a ta przyjęła jego oświadczyny. 

Frycz postanowiła nie ukrywać tej wiadomości, wprost przeciwnie - o tym, że powiedziała "tak" poinformowała świat, zmieniając status związku na swoim Facebooku. 

Olga Frycz zaręczonaOlga Frycz zaręczona Fot. Olga Frycz/Facebook

Artystka nie pokazała jednak zdjęcia pierścionka zaręczynowego. Zrobił to za nią przyszły mąż. 

Pierścionek zaręczynowy Olgi Frycz

Grzegorz Sobieszek również pochwalił się zaręczynami na swoim Facebooku. Jednak w przeciwieństwie do swojej wybranki pokazał pierścionek zaręczynowy, który jej podarował. Jest piękny - złoty z niebieskim kamieniem. 

Sam trener napisał o pierścionku

Złote, a skromne

- słowa te są ewidentnym nawiązaniem do zwiastuna filmu "Kler" w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego.   

Olga Frycz zaręczyła sięOlga Frycz zaręczyła się Fot. Grzegorz Sobieszek/Facebook

Para nie podała jednak żadnej informacji związanej z samym ślubem - póki co nie wiadomo więc, kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość. 

Kim jest narzeczony Olgi Frycz? 

Grzegorz Sobieszek jest trenerem i byłym zawodnikiem muay thai. Jakiś czas temu w wywiadzie z magazynem "Flesz" Frycz opowiedziała, jak poznała swojego wybranka. Zakochani pierwszy raz spotkali się na zajęciach w Academia Gorila, której Sobieszek jest właścicielem.

Muay thai trenuję od dwóch lat. Przyszłam na zajęcia i zakochałam się w moim trenerze [śmiech]. Grzesiu jest sportowcem, trenerem, zawodnikiem brazylijskiego jujitsu. Jest silny, wygląda bardzo groźnie i też nie je mięsa od kilkunastu lat - wyznała aktorka. 

Frycz i Sobieszek zaczęli spotykać się w 2016 roku. 

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.