Jacek Kurski wziął ślub. Ceremonia odbyła się w kameralnym gronie. Pojawili się także znani politycy

Jacek Kurski we wtorek poślubił swoją partnerkę, Joannę Klimek. Zakochani wzięli ślub cywilny w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół.

Jacek Kurski i Joanna Klimek po dwóch latach związku powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Ceremonia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sulejówku była bardzo skromna, pojawiła się jedynie grupa najbliższych osób.

Jacek Kurski wziął ślub

Już półtora roku temu Kurski zapowiadał, że planuje poślubić swoją ukochaną. Jednak udało im się to dopiero teraz. Klimek bowiem dwa tygodnie temu rozwiodła się z mężem. Za to prezes TVP trzy lata temu zakończył trwające 24 lata małżeństwo.

Jacek Kurski i Joana KlimekJacek Kurski i Joana Klimek KAPIF.pl

Panna młoda w tym najważniejszym dla niej dniu pojawiła się w białej, skromnej sukience z szerokimi rękawami o długości przed kolano. W rękach trzymała bukiet kwiatów. Świeżo upieczona pani Kurska nie kombinowała także z makijażem i fryzurą - zdecydowała się na delikatne podkreślenie urody oraz rozpuszczone włosy. Pan młody za to postawił na klasykę i pojawił się w ciemnym garniturze i białej koszuli.

Jak podaje portal "Pudelek.pl", przyjęcie odbyło się w restauracji Villa Park Wesoła. Wśród gości mogliśmy dostrzec m.in. Marka Suskiego, Piotra Glińskiego i Ryszarda Terleckiego.

Jacek Kurski wziął ślub. Zobacz zdjęcia >>>

Portal "Fakt24" transmitował na swoim Facebooku całą ceremonię, którą możecie zobaczyć tutaj:

Jacek Kurski i Joanna Klimek

Jacek Kurski i Joanna Klimek po raz pierwszy oficjalnie jako para pojawili się w grudniu 2016 roku. Zaliczyli wtedy dwie imprezy: konferencję sylwestrową w Telewizji Polskiej, a wieczorem wybrali się na mecz Legii ze Sportingiem Lizboną. Kobieta przez lata była związana z TVP, gdzie do 2007 roku współtworzyła m.in. cykl programów "Na celowniku". Później odeszła, pracowała wtedy dla stacji Polsat, Radia Eska i radia Super FM. W 2016 wróciła do Telewizji Polskiej, jako wiceszef Biura Koordynacji Programowej, a następnie Dyrektor Programowy. W tym samym roku podjęła decyzję o zakończeniu współpracy ze stacją.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.