Trójka popularnych youtuberów zginęła w tragicznym wypadku. Spadli z wodospadu

Ryker Gamble, Alexey Lyakhu i Megan Scrapper z kanału ''High on life'' tragicznie zginęli w Kanadzie.

Znani z podróżniczych oraz przygodowych filmów na liczącym sobie ponad 500 tys. subskrybentów kanale ''High on life'' przyjaciele zginęli przez nieszczęśliwy zbieg okoliczności.

Trójka znanych youtuberów nie żyje

Ryker Gamble, Alexey Lyakhu i Megan Scrapper pojechali razem do Kolumbii Brytyjskiej w południowo-zachodniej Kanadzie. Postanowili się wykąpać w wodospadzie Shannon Falls.

Zgodnie z doniesieniami lokalnych mediów, Megan Scrapper pośliznęła się w trakcie kąpieli i zaczęła spadać ze szczytu wodospadu, który ma 30 metrów wysokości. Jej towarzysze chcieli ją ratować i wciągnąć, niemniej porwał ich rwący nurt. Cała trójka spadła wprost na skały u podnóża wodospadu. Nie mieli szansy przeżyć.

Akcja ratunkowa i poszukiwania zwłok trwały dwa dni. To było ciężkie zadanie, teren nie należy do łatwych, także rwący nurt nie ułatwiał pracy. Ciała znaleziono na zboczu góry - ratownicy mogli się tam dostać tylko za pomocą helikoptera. Zwłoki musieli wyciągać linami.

 Na kanale pojawiło się oświadczenie od innych członków ekipy i przyjaciół zmarłych:

Nie ma słów, które złagodziły nasz ból i poczucie straty. To były trzy najcieplejsze, najmilsze oraz szalone i otwarte osoby, jakie kiedykolwiek poznaliśmy. Świat stracił wiele światła wraz z odejściem naszych przyjaciół.

Ich znajomi zorganizowali zbiórkę, by pokryć koszty transportu zwłok i pogrzebów.

 

Media o wypadku

Po tym tragicznym wypadku w lokalnych mediach zawrzało. Gamble i Lykah już kilka razy niepotrzebnie narażali swoje życie. Ich najgłośniejszą wpadką było złamanie zasad bezpieczeństwa w parku Yellow Stone. Zeszli z wyznaczonych dla turystów ścieżek i dotarli aż do słynnych gorących źródeł. Trafili nawet na 7 dni do więzienia. Tym razem więc kanadyjscy dziennikarze pytają, czy to nie była tragedia, której można było uniknąć.  

Ryker Gamble, Alexey Lyakhu i Megan Scrapper - kim byli?

Ryker Gamble i Alexey Lyakh byli twórcami popularnego vloga podróżniczo-przygodowego ''High on life'' nadawanego na Life SundayFundayz. Byli przyjaciółmi. Megan Scraper była z kolei partnerką Lyakha. Podczas, gdy ich kanał obserwowało blisko pół miliona osób, na Instagramie mieli już milion fanów. Wszyscy opłakują ich stratę. 

Szaflarska, Pyrkosz, Vetulani, Wodecki. Odeszli w 2017 roku, ale zostają w naszej pamięci

JAB

Więcej o:
Komentarze (90)
Trójka popularnych youtuberów zginęła w tragicznym wypadku. Spadli z wodospadu
Zaloguj się
 • PanPe

  Oceniono 144 razy 132

  "Wszyscy opłakują ich stratę". Odważne stwierdzenie.

 • monodeluxe

  Oceniono 78 razy 66

  Spoko,o tyle dobrze,że nie zginęli jacyś instagramerzy, mafiaszionerzy czy blogerki kulinarne bo bym doła zaciągnął

 • yegua-ha

  Oceniono 72 razy 66

  O kurde. Fajnie jest szaleć i przeżywać przygody. Ale niektórzy mylą chyba realne życie z grą.

 • sigit

  Oceniono 72 razy 60

  Mam płakać bo... ? Bo to na ich własne życzenie? Bo ryzykowali dla kasy? Bo nie myśleli? Żałując (zamiast krytykować) zachęciłbym innych. Niedoczekanie.
  Na czym polegał ten ZBIEG okoliczności? Była jedna głupia, reszta to już skutek, a nie zbieg.

 • szlachcic

  Oceniono 58 razy 56

  Swoja smiercia osiagneli szczyt popularnosci ....... do dzis beda na topie, jutro spadek, a w poniedzialek wszyscy juz zapomna o nich

 • qulqa

  Oceniono 41 razy 37

  Park Narodowy Yellow Stone?
  Serio?
  Wstyd.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX