Nie żyje najstarszy syn Tiny Turner. Craig Raymond Turner popełnił samobójstwo

Tina Turner właśnie się dowiedziała, że jej najstarszy syn, Craig Raymond Turner zastrzelił się we własnym domu.

Najstarszy syn Tiny Turner, Craig Raymond Turner został znaleziony martwy we wtorek. Miał 59 lat.

Nie żyje syn Tiny Turner. Craig Raymond Turner strzelił sobie w głowę 

Craig Raymond Turner został znaleziony we wtorek wieczorem we własnym domu w Studio City w Kalifornii. Jego śmierć została już oficjalnie potwierdzona przez koronera i odnotowana jako samobójstwo. Turner sam się postrzelił, miał zaledwie 59 lat. Nie przeprowadzono jeszcze sekcji zwłok - donosi TMZ.

Tina Turner do tej pory nie wydała oficjalnego oświadczenia w tej sprawie.

Craig Raymond Turner - kim był?

Craig Raymond Turner był najstarszym synem piosenkarki Tiny Turner. Urodziła go w wieku lat 18 lat. Jego ojcem był saksofonista Raymond Hill. Kiedy Tina Turner wzięła ślub z Ikem Turnerem, ten adoptował Craiga i dał mu swoje nazwisko. Turner znęcał się nad całą swoją rodziną, w tym nad pasierbem. Jego matka rozstała się z mężem, kiedy skończył liceum - byli małżeństwem przez 16 lat. W tym czasie Turner znęcał się nad Tiną i dziećmi psychicznie oraz fizycznie.

Craig studiował w Santa Monica College, pracował w agencji sprzedaży nieruchomości Rodeo Realty. Najprawdopodobniej nie miał żony ani dzieci. Jego matka powiedziała w 2005 roku w trakcie wywiadu u Oprah, że zawsze był bardzo wrażliwym dzieckiem.

Tina Turner - dzieci

Tina Turner ma 4 dzieci. Craig Raymond Turner był najstarszy. Tina urodziła także Ike'owi Turnerowi syna Ronniego, który teraz ma 57 lat. Piosenkarka adoptowała dwójkę dzieci Ike'a z pierwszego małżeństwa: Ike'a Juniora, który teraz ma 59 lat oraz rok młodszego Michaela.

Ike Junior w tym roku powiedział w rozmowie z "Daily Mail", że Tina Turner odcięła się od swoich dzieci:

 Moja matka żyje swoim życiem - ma nowego męża i jest w Europie. Ona nie chce mieć nic wspólnego z przeszłością.

Ponoć żaden z braci nie rozmawia z matką od 2000 roku. Michael ma problemy ze zdrowiem, mimo to Tina nigdy go nie odwiedzała, choć do dziś wspomaga go finansowo.

JAB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.