Meghan Markle na ostatnim wyjściu z królową Elżbietą poczuła się za swobodnie. Jej zachowanie uznano za złamanie protokołu

Meghan Markle w roli żony księcia Harry'ego jest bacznie obserwowana przez media podczas każdego oficjalnego wyjścia. Nie inaczej było na rozdaniu nagród "Queens Leaders". Swobodne zachowanie księżnej uznano za błąd.

Lista drobnych wpadek Meghan Markle powiększa się z wyjścia na wyjście. Tym razem żona księcia Harry'ego u boku męża i samej Elżbiety II wzięła udział w rozdaniu nagród "Queens Leaders". Wyróżnienie przyznano 61 młodym liderom z krajów Brytyjskiej Wspólnoty Narodów. Księżna Sussex podczas oficjalnego spotkania radziła sobie doskonale do chwili, w której jej maniery uznano za zbyt swobodne.

Meghan Markle mogła złamać protokół

Meghan Markle w momencie pozowania do pamiątkowego zdjęcia założyła nogę na nogę. Takie zachowanie uważa się za niezbyt eleganckie i według brytyjskich mediów jest złamaniem dworskich zasad. Wystarczy spojrzeć na królową Elżbietę, która trzymała nogi w tradycyjny sposób, czyli złączone.

Oczywiście nie zabrania się krzyżowania nóg. Tak swoje kostki bardzo często układa Księżna Kate. Metodę "na Kate" stosuje też Meghan. Tabloidy donoszą jednak, że żona księcia Harry'ego celowo naśladuje księżną Cambridge, żeby jeszcze bardziej przypodobać się koronowanej głowie.

Wpadki Meghan Markle

Meghan Markle pierwszą gafę zaliczyła w trakcie wizyty w Cheshire. Doszło tam do małego zamieszania przy samochodzie czekającym na księżną i królową. Żona księcia Harry'ego miała wątpliwości, kto pierwszy powinien wejść do auta.

Głośno było również o Royal Ascot z udziałem Meghan Markle. Nowa ulubienica Brytyjczyków nie przypięła do sukienki obowiązkowej plakiety z tytułem i imieniem. Prasa przyczepiła się także do kreacji księżnej Sussex z 92. urodzin Elżbiety II. Wszystko przez odkryte ramiona.

BK