Księżna Kate i Meghan Markle się nie znoszą? Ich konflikt przybiera na sile. Poszło o dom i królową

Zagraniczne media donoszą, że antypatia księżnej Kate wobec Meghan Markle jest coraz większa. Ich mężowie starają się załagodzić ten konflikt, jednak póki co udaje im się to z marnym skutkiem. O co kłócą się księżne?

W brytyjskiej rodzinie królewskiej nie dzieje się najlepiej. Zagraniczne media nie przestają spekulować o narastającym konflikcie księżnej Kate i Meghan Markle. Sytuacja jest podobno na tyle poważna, że do interwencji wkroczyli Harry i William. Co spowodowało, że Kate tak nie lubi swojej szwagierki? Powodów ma sporo.

Konflikt księżnej Kate i Meghan Markle coraz większy

Nie jest tajemnicą, że księżne nie przepadają za sobą. Jednak teraz zrobiło się naprawdę poważnie. Portal lifeandstylemag podaje, że Meghan i Kate kłócą się coraz częściej. Jednak ostatnio głównym powodem sporów jest dom, w którym niebawem zamieszka młodszy syn Karola i jego ukochana. Do tej pory książę i Meghan przebywali w skromnej siedzibie Harry'ego, Nottingham Cottage, zlokalizowanej na terenie pałacu Kensington. Jednak niebawem nowożeńcy zamieszkają w Apartamencie 1, tuż obok Williama i Kate. Middleton nie jest z tego powodu zadowolona. Powód? Mieszkanie Harry'ego i Meghan jest większe.

Księżna Kate zazdrosna o Meghan Markle

Ale to nie wszystko. Księżna Kate czuje się zwyczajnie zepchnięta w cień. Meghan obecnie błyszczy, oczy całego świata zwrócone są w jej stronę. Kate nie może pozwolić sobie na to co jej szwagierka, zwłaszcza, że jest obecnie na urlopie macierzyńskim.

Bolesne są też dla niej relacje Meghan z królową. Do tej pory to Kate była ulubienicą Elżbiety II. Wszystko wskazuje na to, że jej miejsce zajęła już Meghan.

Konflikt Meghan i Kate narasta, kiedy Kate widzi ją żartującą z królową Elżbietą podczas ważnych wydarzeń.

Meghan Markle, Elżbieta IIMeghan Markle, Elżbieta II Peter Byrne / AP / AP

William i Harry próbują pogodzić Meghan i Kate

Konflikt Meghan i Kate nie spodobał się ich mężom. Do tej pory często widywali się całą czwórką, jednak od jakiegoś czasu wydaje się to niemożliwe.

William robi wszystko, co w jego mocy, aby załagodzić sytuację. Niestety, to nie działa. Sytuacja wymyka się spod kontroli, rzeczy mogą się zmienić z gorszych na jeszcze gorsze i wciąż powstaje wiele napięć - mówi informator.

Meghan Markle znów będzie towarzyszyć królowej

Wygląda na to, że Kate będzie miała niebawem kolejny powód do zazdrości. Jak donosi  "Hello Magazine", Meghan będzie towarzyszyć królowej podczas specjalnego wydarzenia w pałacu Buckingham. Chodzi o wręczanie nagród "Queen's Leaders 2018". Sytuację może załagodzić tylko fakt, że towarzyszyć im będzie książę Harry.

Myślicie, że istnieje szansa, aby Meghan i Kate się w końcu zaprzyjaźniły?

KS

Więcej o: