Meghan Markle na Royal Ascot złamała ważną zasadę dot. ubioru. Porównano ją z księżną Kate

Meghan Markle zaliczyła drugą wpadkę jako księżna. Żona księcia Harry'ego po Royal Ascot trafiła na świecznik mediów i jest porównywana do Kate Middleton. O co chodzi?

Meghan Markle ma za sobą swój pierwszy Royal Ascot. Była świetna kreacja, fikuśne nakrycie głowy, nienaganny uśmiech, ale zabrakło jednej, bardzo kluczowej dla tego wydarzenia rzeczy. Komentujący zdjęcia szybko wyłapali, że żona księcia Harry'ego złamała zasady obowiązujące nawet tak ważnych gości jak ona. Sztywne reguły nie mają zastosowania tylko w przypadku królowej.

Wpadka Meghan Markle na Royal Ascot

Na białą sukienkę od Givenchy Meghan Markle zapomniała przypiąć plakietkę z tytułem i imieniem. Księżna Sussex dostała uzupełnioną wizytówkę od razu po przyjściu na wyścigi. Niestety, cały czas trzymała ją w dłoni, zamiast wyeksponować identyfikator, tak jak zrobiła to Kate Middleton.

Dlaczego Meghan Markle pozwoliła sobie na kolejną wpadkę na oficjalnym wyjściu? Okazuje się, że nie chciała zniszczyć drogiej kreacji, zostawiając ślad po szpilce. Księżna Kate miała ułatwione zadanie, bo wybrała koronkowy zestaw, do którego bezproblemowo można przypiąć plakietkę.

Meghan Markle podpadła już wcześniej

Meghan Markle pierwszą wpadkę zaliczyła w trakcie wyjścia u boku samej królowej Elżbiety II. Podczas wspólnej wizyty w Cheshire doszło do małego zamieszania przy samochodzie czekającym na Meghan Markle i królową Elżbietę II.

Żona księcia Harry'ego miała wątpliwości, kto pierwszy powinien wejść do auta. Zdezorientowana Meghan Markle ośmieliła się zapytać o radę królową Elżbietę. Monarchini wydała jej krótkie polecenie i ostatecznie przepuściła w drzwiach limuzyny.

BK

Więcej o:
Komentarze (38)
Meghan Markle z kolejną wpadką. Na Royal Ascot złamała ważną zasadę
Zaloguj się
 • balubalu1

  Oceniono 37 razy 33

  są powody do rozwodu....uraziła mnie do szpiku tym nie przypięciem..

 • yuraathor

  Oceniono 29 razy 27

  a ja myślałem że założyła sandały bez skarpet

 • Gość: Kasia

  Oceniono 28 razy 20

  Na temat przypinania plakietki nic nie ma w protokole! Miała ją przypiętą do torebki, bo nie chciała zniszczyć delikatnego materiału z którego jest uszyta sukienka. Ktoś coś przeczytał, usłyszał ale nie dokładnie.

 • Gość: Kate 2

  Oceniono 19 razy 17

  Czy- oprócz ubierania się i pokazywania tu i ówdzie - ci ludzie coś jeszcze robią...?

 • Gość: Maria samczyk

  Oceniono 27 razy 15

  Po cholerę jej ta plakietka jak prawie cały świat wie kim ona jest.

 • user9657

  Oceniono 21 razy 11

  Z jednej strony latamy w kosmos, z drugiej miliony dzieci głodują, a pisma z uporem maniaka opowiadają o kolejnych "wpadkach" w jakimś wydumanym protokole dworu królewskiego tkwiącego mentalnie w średniowieczu. Kogo to obchodzi? Żal mi tylko tej dziewczyny, skończyło się dla niej normalne życie.

 • ikselk

  Oceniono 11 razy 7

  „Ostatecznie przepuściła w drzwiach limuzyny”?? Oj, cóż za kołek to pisze. Kiedy trzeba wsiąść JEDNYMI drzwiami tj. z jednej strony samochodu, królowa zawsze wsiada druga - bo gdyby wsiadała pierwsza, musiałaby się gramolić na koniec kanapy, aby zrobić miejsce osobie wsiadającej jako druga. Oczywiste jest, że ze wzgledu na wiek królowej oraz jej tradycyjny strój byłoby to dla niej bardzo kłopotliwe.
  Meghan o tym pomyślała, a jednocześnie miała oczywiste opory przed wsiadaniem przed krolową jako osoba młodsza i mniej ważna. Bardzo dobrze sobie poradziła i nie ma tu żadnej wpadki, wrecz przeciwnie.
  Autor tego artykułu w podobnej sytuacji pewnie kazałby np. swojej starej babci przemieszczać się wzdłuż kanapy w samochodzie, gdzie nie ma żadnej możliwości aby jej ktoś w tym pomogł.
  Oj, wy tępi, niewychowani, zgrzebni redaktorzy!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX