Meghan Markle na Royal Ascot złamała ważną zasadę dot. ubioru. Porównano ją z księżną Kate

Meghan Markle zaliczyła drugą wpadkę jako księżna. Żona księcia Harry'ego po Royal Ascot trafiła na świecznik mediów i jest porównywana do Kate Middleton. O co chodzi?

Meghan Markle ma za sobą swój pierwszy Royal Ascot. Była świetna kreacja, fikuśne nakrycie głowy, nienaganny uśmiech, ale zabrakło jednej, bardzo kluczowej dla tego wydarzenia rzeczy. Komentujący zdjęcia szybko wyłapali, że żona księcia Harry'ego złamała zasady obowiązujące nawet tak ważnych gości jak ona. Sztywne reguły nie mają zastosowania tylko w przypadku królowej.

Wpadka Meghan Markle na Royal Ascot

Na białą sukienkę od Givenchy Meghan Markle zapomniała przypiąć plakietkę z tytułem i imieniem. Księżna Sussex dostała uzupełnioną wizytówkę od razu po przyjściu na wyścigi. Niestety, cały czas trzymała ją w dłoni, zamiast wyeksponować identyfikator, tak jak zrobiła to Kate Middleton.

Dlaczego Meghan Markle pozwoliła sobie na kolejną wpadkę na oficjalnym wyjściu? Okazuje się, że nie chciała zniszczyć drogiej kreacji, zostawiając ślad po szpilce. Księżna Kate miała ułatwione zadanie, bo wybrała koronkowy zestaw, do którego bezproblemowo można przypiąć plakietkę.

Meghan Markle podpadła już wcześniej

Meghan Markle pierwszą wpadkę zaliczyła w trakcie wyjścia u boku samej królowej Elżbiety II. Podczas wspólnej wizyty w Cheshire doszło do małego zamieszania przy samochodzie czekającym na Meghan Markle i królową Elżbietę II.

Żona księcia Harry'ego miała wątpliwości, kto pierwszy powinien wejść do auta. Zdezorientowana Meghan Markle ośmieliła się zapytać o radę królową Elżbietę. Monarchini wydała jej krótkie polecenie i ostatecznie przepuściła w drzwiach limuzyny.

BK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.