Meghan Markle w wyjątkowo odważnym wideo. Teraz może ono zaszkodzić księżnej Kate

Księżna Kate wygrała sprawę o jej zdjęcia topless. Teraz francuski magazyn "Closer" odwołuje się od wyroku i pokazuje odważny film z Meghan Markle.

Brytyjska para książęca rok temu wygrała proces z francuskim magazynem "Closer", który we wrześniu 2012 roku opublikował zdjęcia księżnej Kate zrobione na zamku w Prowansji na południu Francji, na których ta była topless.

Meghan Markle zaszkodzi księżnej Kate?

Księżna Cambridge zgłosiła do sądu sprawę o naruszenie dóbr osobistych i domagała się ponad 1,6 mln euro odszkodowania. Ostatecznie francuski sąd uznał winę sześciu osób związanych z magazynem i zasądził karę w wysokości 100 tysięcy euro. 

Teraz prawnicy magazynu zamierzają się odwołać i chcą wykorzystać w tym celu wideo, w którym Meghan Markle wzięła udział zanim została księżną. W materiale dla "Men's Health" grilluje wykonując "seksowne ruchy". 

 

Obrońcy magazynu "Closer" swoją publikację argumentują tym, że "teraz są inne czasy oraz że nawet księżna może być seksowna". 

Meghan Markle sprawi kłopoty swoim "dawnym życiem"?


Prawnicy magazynu uważają, że hipokryzją jest zasądzenie tak wysokiej grzywny za publikację materiału. Argumentują to powołując się na przykład właśnie roznegliżowanych zdjęć szwagierki księżnej Kate.

Dodają przy tym, że inne kobiety z rodziny królewskiej w przeszłości używały takich zdjęć przecież, by się wypromować. Ich zdaniem nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Stare zdjęcia Meghan Markle mają być w tym wypadku argumentem przemawiającym na ich korzyść - informuje magazyn ''Elle''.

Czyżby teraz księżna Kate miała mieć kłopoty przez "dawne życie" księżnej Meghan? Czas pokaże. 

MM