Meghan Markle jednak nie jest w ciąży bliźniaczej? Oficjalnego potwierdzenia nadal nie ma, ale tabloid zdradził już płeć

Meghan Markle urodzi dziewczynkę? Tak informuje magazyn "New Idea".

Meghan Markle i książę Harry zostaną rodzicami? Takie pogłoski krążą już od jakiegoś czasu. Ponoć nawet dowiedzieli się o tym na dwa dni przed własnym weselem.

Meghan Markle w ciąży

Nadal nie ma oficjalnego potwierdzenia, że książęca para spodziewa się potomstwa. Jednak zagraniczne media twierdzą, że znają już nawet płeć dziecka. Choć wcześniej mówiono, że będą to bliźniaki, to teraz okazuje się, że Meghan ma urodzić dziewczynkę!

okładka 'New Idea'okładka 'New Idea' screen/'New Idea'

Meghan Markle urodzi córkę

Również ojciec Meghan tajemniczo wypowiedział się o rzekomej ciąży córki. Otwarcie zaznaczył, że chciałby wkrótce mieć wnuki. Dodał, że Meghan ma w bliskich planach powiększenie rodziny.

Meghan zawsze chciała mieć dzieci. Choć nie jest jeszcze w ciąży, mówi, że wkrótce pojawi się dziecko - oznajmił Thomas Markle.

Dowody na to, że Meghan jest w ciąży

Dowodem na to, że Meghan jest w stanie błogosławionym ma być jej pozycja na balkonie Pałacu Buckingham. Księżna Sussex stała w drugim rzędzie. Początkowo pojawiła się teoria, że to z uwagi na wiek. Książę Harry musiał ustąpić miejsca w pierwszym rzędzie swojemu starszemu bratu, Williamowi. Dlatego też, to właśnie on z małżonką, księżną Kate stali na przodzie. Warty uwagi jest też fakt, że  książę William jest pierwszy w kolejności do odziedziczenia tronu, dlatego on i Kate byli ważniejsi na tej uroczystości. 

Teraz są nowe domysły. Kamerdyner rodziny królewskiej wyznał, że żona Harry'ego celowo została ustawiona z tyłu, ponieważ widoczny już jest jej brzuch. Żeby nie skupiać na sobie uwagi dostała nakaz schowania się w drugim rzędzie.

Myślicie, że naprawdę jest coś na rzeczy?

MT

Więcej o: