Meghan Markle jest już w ciąży? Brytyjskie media w euforii. Mają dowody

Meghan Markle dopiero co została żoną księcia Harry'ego, a w mediach pojawiają się już doniesienia, że niedługo nowa księżna Sussex zostanie również mamą.

Meghan Markle i książę Harry wzięli ślub niecały miesiąc temu. Ale to wcale nie znaczy, że ludzie przestali się nimi interesować. Wcześniej wszyscy czekali tylko na to, żeby zobaczyć suknię ślubną panny młodej. Teraz na tapecie jest inne ważne pytanie: kiedy Meghan Markle zostanie mamą? Oczekuje się, że będzie w stanie błogosławionym jak najszybciej. 

Meghan Markle jest w ciąży?

Zdaniem brytyjskiego brukowca 'National Enquirer' Meghan Markle jest już w ciąży i to w dodatku bliźniaczej. To oznaczałoby, że na świecie pojawią się kolejne "royal babies". Według doniesień tabloidu 37-letnia Markle odwiedziła jeszcze przed ślubem klinikę leczenia niepłodności, zaś jej małżonek od dłuższego czasu bierze odpowiednie suplementy i witaminy. Takie informacje miała przekazać redakcji osoba z bliskiego otoczenia księżnej. 

Po mediach krążą nawet grafiki, które przewidują jak miałyby wyglądać potencjalne dzieci Meghan i Harry'ego:

 

Pierwsze bliźniaki od 588 lat

Jeśli para naprawdę poddała się zabiegowi in vitro, faktycznie wzrasta prawdopodobieństwo ciąży bliźniaczej. Brytyjscy dziennikarze podkreślają, że byłyby to pierwsze bliźnięta w tej rodzinie królewskiej od blisko 588 lat.

Jakiej płci będzie dziecko Meghan Markle?

Zdaniem Terry i Lindy Jamison - bliźniaczek kontaktujących się z duchami - Meghan Markle urodzić ma dziewczynkę. Ponoć tę informację przekazał im duch samej księżnej Diany - donosiła swego czasu 'Viva'. Problem w tym, że spirytystki nie przewidziały ciąży bliźniaczej. Oczywiście, nie jest wykluczone, że mogą się urodzić też dwie dziewczynki. Ile w tym wszystkim prawdy, pokaże chyba już tylko czas. 

 

Czy Meghan Markle potwierdza doniesienia?

Dodatkowym potwierdzeniem doniesień o ciąży Meghan Markle z anonimowego źródła miały być słowa samej księżnej. Księżna i jej mąż odbyli niedawno oficjalną wizytę w Irlandii Północnej. W jej czasie byli w Catalyst Inc. To centrum naukowe, którego praca ma służyć rozwojowi lokalnego biznesu. Wśród ekspozycji różnych firm, które się tam wystawiają, szczególnie zainteresowało ją stoisko Shnuggle.

To marka produkująca różne akcesoria dla dzieci - łóżeczka, pościel czy wanienki. Księżna miała oglądać je dłużej niż inne produkty i niespodziewanie powiedzieć, że będą z mężem tego wszystkiego w pewnym momencie potrzebować - informuje Jastrzabpost.

Czy książę Harry chce zostać tatą?

W wywiadzie z BBC udzielonym przed ślubem książę powiedział, że choć jeszcze nie mają z Meghan Markle dzieci, to tego nie wyklucza w bliskiej przyszłości. Jak informuje portal express.co.uk podobno sama Meghan bardzo chce zostać mamą najszybciej i najchętniej zaszłaby w ciążę w pierwszym roku po ślubie. 

JAB