Meghan Markle często nosi za duże buty. To nie są wpadki. Wiemy, dlaczego tak robi

Meghan Markle pojawiła się na uroczystości Royal Ascot ubrana w białą sukienkę i czarne buty, które wydawały się za duże na jej stopę. Okazuje się, że to żaden błąd. Księżna stosuje znaną sztuczkę, która chroni jej nogi.

Meghan Markle zbiera same pochwały za swój styl ubierania się. Fani i specjaliści doceniają jej garderobę i wyczucie. Czy cieniem na tym nienagannym wizerunku kłaść się może fakt, że księżna nosi za duże buty? Spokojnie, to specjalny zabieg.

Meghan Markle nosi za duże buty

Meghan Markle nie popełniła żadnego dramatycznego wykroczenia przeciw etykiecie i oficjalnemu ''dress code'owi'' zakładając za duże buty na Royal Ascot.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Jak dowiedział się dziennik ''Mirror'' od stylistki, Harriet Davey, noszenie za dużych butów pomaga uniknąć bolesnych odcisków. Dodała:

Nie ma nic gorszego od niewygodnych butów. Celebrytki, takie jak Meghan Markle, noszą buty na wysokich obcasach przez bardzo długi czas, co powoduje, że nogi puchną.

Jak wiadomo, spuchnięte nogi i przyciasne buty to przepis na obtarcia nóg i bolesne odciski. Buty rozmiar lub dwa za duże pomagają uniknąć tej przykrej konsekwencji. 

Stylistka Lauren Goodwin-Grafton podrzuciła też dodatkowe wytłumaczenie - możliwe, że księżna Meghan ma niewymiarową stopę i jest pomiędzy dwoma rozmiarami butów. Jednak obie specjalistki od mody zgodnie podkreślają, że gwiazdy, które często goszczą na czerwonym dywanie noszą za duże obuwie dla wygody.

Meghan MarkleMeghan Markle ADRIAN DENNIS/ EAST NEWS

Takie buty nie spadają z nogi dzięki prostej sztuczce - czubki wypycha się chusteczkami bądź wacikami. Kiedy noga puchnie, wyściółkę można z pantofla wyjąć, dzięki czemu but nie obciera.

Meghan Markle zna ten trik już od dawna. Widać to doskonale już choćby po oficjalnych zdjęciach z jej zaręczyn. 

Więcej o: