Weronika Rosati wraca do "M jak Miłość" po 13 latach! Scenarzyści szykują niespodziankę

"M jak Miłość". Weronika Rosati wraca do serialu i ponownie wcieli się w postać Anki, przyjaciółkę Kingi Zduńskiej. Jak jej powrót wpłynie na losy bohaterów?

Wielkie zmiany w "M jak Miłość". Do obsady powraca Weronika Rosati, która 13 lat temu wcielała się w serialu w postać Anki. Jej bohaterka przyjaźniła się z Kingą Zduńską (Katarzyna Cichopek) i była nawet druhną na jej potajemnym ślubie z Piotrem (Marcin Mroczek).

Weronika Rosati wraca do M jak Miłość

Najgorętszym wątkiem był jednak jej romans z Pawłem (Rafał Mroczek). Przypomnijmy, że Ania początkowo konkurowała o serce chłopaka z Teresą (Joanna Sydor), a później z Magdą (Anna Mucha). Choć przez pewien czas Ania i Paweł byli parą, ostatecznie ich związek nie przetrwał, a Weronika odeszła z serialu w 2005 roku.

M jak Miłość. Scenarzyści szykują niespodziankę w związku z powrotem Weroniki Rosati?

Jak podaje portal superseriale.se.pl, niewykluczone, że ta dwójka ponownie się do siebie zbliży.

To będzie zaskoczenie dla wszystkich bohaterów, a najbardziej dla Pawła. Niewykluczone, że scenarzyści znowu będą chcieli ich połączyć – zdradza osoba z produkcji.

M jak Miłość. Kiedy Weronika Rosati pojawi się w serialu?

Aktorka wejdzie na plan pod koniec wakacji, a już w nowym sezonie, widzowie będą mogli śledzić jej dalsze losy w "M jak Miłość".

Przypomnijmy, że rola w "M jak Miłość" była dla Weroniki pierwszą, tak poważną. Aktorka miała wtedy zaledwie 18 lat. Kolejną produkcją z jej udziałem był "Pitbull".

Cieszycie się, że Weronika wraca do serialu?

KS

Więcej o: