Do obsady "M jak miłość" dołączy tajemnicza blondynka. Katarzyna Cichopek przypadkiem się wygadała

W "M jak miłość" po wakacyjnej przerwie pojawi się nowa postać. Katarzyna Cichopek zdradziła, kim będzie ta bohaterka.

"M jak miłość" wraca z nowymi odcinkami po wakacjach. Jednak twórcy serialu nie próżnują i cały czas nagrywają kolejne odcinki. Zdjęcia i nagrania z planu pokazała Katarzyna Cichopek, która przypadkiem wyjawiła tajemnicę związaną z nową bohaterką serialu. 

Na Instagramie Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcie, na którym widać m.in. Teresę Lipowską, Małgorzata Pieńkowską, Roberta Moskwę Marcina i Rafała Mroczków.  Aktorka opatrzyła też też fotografię podpisem:

Rodzinka jak malowana. Pozdrawiamy  #emeczka @mjakmilosc.official #familysquad #film #onset #kręcimy #pozdrawiamy

 

"M jak miłość" - kim jest nowa postać? 

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów, którzy zastanawiali się, kim jest tajemnicza kobieta w ciemnych okularach.Wiele osób podejrzewało, że to nowa kochanka Artura Rogowskiego (w tej roli Robert Moskwa). Jednak po wielu spekulacjach Katarzyna Cichopek uchyliła rąbka tajemnicy

To nowa postać z rodziny Artura - napisała aktorka.

Fani zwrócili uwagę, że w tę nowa bohaterkę wcieli się Katarzyna Kwiatkowska. I faktycznie, na Instastory Cichopek dokładnie można przyjrzeć się aktorce.

Nowa postać w 'M jak miłość'Nowa postać w 'M jak miłość' Fot. katarzynacichopek/Instagram

Prawdopodobnie Katarzyna Kwiatkowska, znana chociażby z programu "Szymon Majewski Show" czy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", zagra siostrę Artura Rogowskiego

Co ciekawe Katarzyna Kwiatkowska wystąpiła już kiedyś w "M jak miłość". W 2000 roku zagrała epizod, wcieliła się bowiem w kasjerkę banku. Wydaje nam się jednak, że twórcy serialu nie połączą jej z tamtą postacią. 

Co jeszcze w "M jam miłość"?

Katarzyna Cichopek pokazała też soją bohaterkę - Kingę Zduńską w zaawansowanej już ciąży. 

 

Krążą plotki, że rodzina Zduńskich znacznie się powiększy, bo Kinga urodzi... bliźniaki! Czekacie na powakacyjne odcinki? 

AG

Więcej o:
Copyright © Agora SA