To koniec magazynu Doroty Wellman. Ostatni numer w czerwcu. Znamy powód

Magazyn "Well" znika z rynku. Dorota Wellman, która pełniła funkcję redaktor kreatywnej, wycofała się ze współpracy z wydawnictwem Bauer ze względu na rosnącą liczbę obowiązków.

Miesięcznik "Well" po niespełna roku zostaje zawieszony. Ostatni numer miesięcznika trafi do sprzedaży 6 czerwca i będzie dostępny do końca lipca. Wydawca informuje, że pełniąca rolę redaktor kreatywnej Dorota Wellman wycofała się ze współpracy.

Pani Dorota Wellman zdecydowała się zakończyć współpracę z Wydawnictwem Bauer, wydawcą magazynu „Well” z powodu rosnącej liczby swych zawodowych zobowiązań -  biuro prasowe Bauer Media poinformowało Wirtualne Media.

Monika Krokiewicz z Zarządu Bauera nie wyklucza, że tytuł jednak powróci.

Dziękujemy pani Wellman za współpracę i kreatywność. Wydawnictwo Bauer, mając na uwadze potencjał, jaki widzi w tym tytule, nie wyklucza włączenia WELLa w strategię rozwoju magazynów profilowanych i tematycznych powiązanych z miesięcznikiem Twój Styl (Twój Styl Man, Twój Styl Pyszne), realizowaną z sukcesem od kilku lat.

„Well” był przygotowywany przez zespół „Twojego Stylu”, redaktorem prowadzącym była Magdalena Jaros-Szmidt, a funkcję redaktor kreatywnej pełniła Dorota Wellman. Magazyn o tematyce lifestyle'owej był kierowany do dojrzałych, wykształconych kobiet, a jego hasłem głównym było: „Normalnie wyjątkowy magazyn”.

Zobacz wideo

___________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 

WJ

Więcej o:
Komentarze (22)
Magazyn "Well" znika z rynku. Ostatni numer w czerwcu
Zaloguj się
 • Gość: Moim zdaniem

  Oceniono 14 razy 14

  Sądzę że przede wszystkim zbyt wysoka cena miała tu wpływ.... Czasopismo niestety nie było kupowane tak jak tego oczekiwano...

 • Gość: Oko

  Oceniono 19 razy 13

  Jasne, nawał obowiązków... gazeta droga i głupia. Myśleli, że jak Wellman jest lubiana to się sprzeda. Tak jak na popularności głupiej Rozenek i jej tępego męża tvn chciał zarobić.

 • Gość: wet

  Oceniono 7 razy 5

  Cóż,wygląda na to,że mamy za mało wykształconych i dojrzałych kobiet lub,że kobiety nie utożsamiają się z wyglądem i zachowaniami Wellman,stąd "rezygnacja",bardzo mądre posunięcie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  Gazeta której nie można było kupić, nic dziwnego ze się nie utrzymała

 • Gość: gosc

  Oceniono 9 razy 3

  nareszcie ----ten kaszalot zatonął . /nikt tego badziewia nie kupował /

 • Gość: Andzia

  Oceniono 2 razy 2

  Wycofała się , bo nikt tego nie kupuje

 • Gość: Prawda

  Oceniono 9 razy 1

  Bardzo dobrze ! Bo na tą grubą paskudną mordę nie da się patrzeć ani w gazetach ani w telewizji !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX