[TYLKO U NAS] Eurowizja 2018. Gromee przed półfinałem ocenia swoje szanse. "Podchodzą Litwini, Rosjanie i pytają o nasz utwór"

Reporter Plotka poleciał do Portugalii, by na żywo śledzić 63. Konkurs Piosenki Eurowizji. Jak Gromee ocenia swoje szanse na wejście do finału? Zobaczcie sami.

63. Konkurs Piosenki Eurowizji trwa. Przed nami drugi półfinał (10 maja), w którym zaprezentuje się Gromee w duecie z Lukasem Meijerem. Muzyków zobaczymy z 11. numerem, więc na scenie wystąpią około godz. 21:55. Czy zakwalifikują się do wielkiego finału Eurowizji 12 maja?

Reporter Plotka, Aleksander Sikora poleciał do Portugalii, gdzie na żywo śledzi zmagania uczestników tegorocznej Eurowizji. Jak Gromee ocenia swoje szanse na finał?

Bardzo bym chciał dostać się do finału. Dla mnie to jest kluczowe. Średnio nawet wiem, jak wyglądają te bukmacherskie notowania. Wiem, że czasami jesteśmy w tyle. Ale też wiem, że te notowania nie zawsze się sprawdzają (...). Cieszę się, że mamy taką piosenkę - powiedział Gromee. 

Gromee zdradził również, że piosenka "Light Me Up" podoba się wielu obcokrajowcom.

Przyszli do nas ludzie z Litwy, bo nie znali naszego utworu. Posłuchali nas na próbie i powiedzieli, że ten utwór słyszą u siebie w radiu. Więc wow, że to jest utwór, który często w radiu u nich często słychać. Rosjanie też. Cieszę się z tej piosenki pod tym kątem, ale chciałbym zająć też bardzo dobre miejsce - dodał muzyk.

Całą rozmowę, a w niej jeszcze m.in. znaczenie jego kapelusza zobaczycie w załączonym do artykułu materiale wideo. 

Gromee - kim jest? 

Gromee tak naprawdę nazywa się Andrzej Gromala. Pochodzi z Krakowa, a na swoim koncie ma już współpracę z największymi studiami na świecie. Jest DJ'em i producentem muzycznym. Do współpracy zaprosił szwedzkiego piosenkarza, Lukasa Meijera. Duet pracował już wcześniej razem, nagrywając utwór pt. "Without You". Gromee niedawno wziął ślub w tajemnicy z wokalistką zespołu "Łzy". Sara Chmiel-Gromala będzie mu towarzyszyć na scenie podczas występu na Eurowizji 2018.

JT

Więcej o:
Komentarze (7)
Eurowizja 2018. Gromee przed półfinałem ocenia swoje szanse. Czy wejdzie do finału?
Zaloguj się
 • Gość: wiedzma

  Oceniono 3 razy 3

  ..................... P O W O D Z E N I A ! ! !

 • Gość: dario

  Oceniono 2 razy 2

  Wygrać powinien, zajebisty utwór

 • 5andrzejm

  Oceniono 2 razy -2

  Jak zwykle od 22 lat po sukcesie Edyty piejemy z zachwytu jaką to mamy wspaniałą piosenkę a potem albo nie dostajemy się do finału lub zajmujemy jedno z ostatnich miejsc ( wyjątkiem Ich Troje w 2003 i M.Szpaka w 2016). Teraz będzie pewnie podobnie.Ale nie chcę być złym prorokiem.Choć " nasza anglojęzyczna" piosenka szczególnie się nie wyróżnia na tle pozostałych utworów z
  kilkudziesięciu innych krajów utrzymanych w podobnym stylu.W każdym razie trzymamy kciuki za pana Gromalę i jego muzycznego partnera ze Szwecji.

 • Gość: Eifel65

  Oceniono 4 razy -2

  Wspaniały kawałek! Może w tym roku będziemy mieć szansę żeby wejść do półfinału Eurowizji! Powodzenia dla naszych rodaków!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX