"Azja Express". Ekipa już na miejscu, ale... nie w Azji. Woźniak-Starak pokazała kulisy. Zdradziła się też Steczkowska

Ekipa kolejnej edycji "Azji Express" jest już na miejscu. I to w Ameryce Południowej! Agnieszka Woźniak-Starak pokazała co nieco na swoim Instagramie. Magda Steczkowska też zdradziła jeden szczegół.

Informowaliśmy Was o tym, że już wiadomo, kto wystąpi w kolejnej edycji "Azji Express". Paparazzi sfotografowali na lotnisku niektóre gwiazdy, które pojawią się w programie. Wśród nich są m.in. Filip Chajzer z tatą, Lara Gessler, Maciej Musiałowski, Aleksandra Domańska oraz Magda Steczkowska. Ze zdjęć z lotniska mogliśmy wywnioskować, że w show wystąpią także Pamela i Mateusz z kanału "Fit Lovers", ale para na swoich Instagramach pokazuje obecnie filmiki z Polski. Chyba chcą tu kogoś przechytrzyć... :) 

Reszta uczestników na razie nie jest znana. Wiadomo jednak, że ekipa dotarła na miejsce. Skąd to wiemy? Z Instagrama Agnieszki Woźniak-Starak, która zdradziła kilka szczegółów. Przede wszystkim 3. edycja nie będzie kręcona w Azji, tylko w Ameryce Południowej. Wciąż nie wiadomo, czy TVN pozostanie przy nazwie "Azja Express", czy postanowi ją zmienić.

Prowadząca wstawiła kilka filmików i zdjęć z wyjazdu. Uczestnicy jak na razie milczą. Wyjątek zrobiła Magda Steczkowska, która pokazała łazienkę w nie najlepszym standardzie. 

'Azja Express': Magda Steczkowska publikuje pierwsze zdjęcia'Azja Express': Magda Steczkowska publikuje pierwsze zdjęcia Instagram.com/magdasteczkowska

Kulisy, które pokazała Agnieszka Woźniak-Starak zobaczycie w załączonym wideo.

Będziecie oglądać nową edycję "Azji Express"?

JT