Zabawna wpadka w "Dzień dobry TVN". Sam prowadzący nie mógł powstrzymać śmiechu! Ten filmik robi furorę w sieci

W weekendowym wydaniu "Dzień dobry TVN" studenci z Poznania mieli pokazać lot skonstruowanej przez siebie maszyny. Niestety, samolot chwilę po starcie rozbił się o ziemię.

Programy na żywo mają to do siebie, że czasami podczas ich emisji nie wszystko może pójść zgodnie ze scenariuszem. I nie inaczej było w sobotnim wydaniu "Dzień dobry TVN".

Gośćmi Bartka Jędrzejaka byli studenci z Politechniki Poznańskiej. Skonstruowali własny samolot, dzięki któremu zdobyli 3 medale na prestiżowych zawodach SAE Aero Design West w Stanach Zjednoczonych. Studenci mieli w programie na żywo przedstawić swoje umiejętności i lot zwycięskiej maszyny na lotnisku w Kobylnicy. Jednak coś poszło nie tak :)

Samolot po uruchomieniu wzniósł się w górę, ale chwilę po starcie rozbił się o ziemię.

- Ooo, no właśnie. I czasami takie rzeczy się zdarzają - podsumował krótko prowadzący program, próbując powstrzymać śmiech.

W komentarzach pod nagraniem, które już robi furorę w Internecie, większość widzów starała się pocieszać studentów, chwaląc ich przy okazji za dotychczasowe duże osiągnięcia. My również dołączamy się do tych gratulacji!

embed

AG

Więcej o: